Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Bucse originale RR P38 ANR3285

Adună
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Bucse originale RR P38 ANR3285

Ma poate si pe mine indruma cineva de unde sa cumpar bucse spate originale RR P38 cod P38 ANR3285, am ajuns la capitolul bucse si intentionez sa le schimb pe toate! Multumesc anticipat.
    RANGE ROVER P38 Vogue 2.5 diesel 2001

Originale LR nu se mai fabrica(sunt ''obsolete") alege dintre delphi sau moog https://www.autopieseonline24.ro/oen...SAAEgIH5_D_BwE din cate stiu delphi erau OEM
    Ultima editare de sierrafery; 10.apr.2019, 01:58.
    NU RASPUND USERILOR CU PROFIL INCOMPLET LA MASINA(model, an, motor, transmisie), NU RASPUND PE PM LA PROBLEME TEHNICE SAU DE INTERES GENERAL

Discovery Td5 ES , "00. manual, ECU tunat, intercooler marit...merge de rupe

Comentariu

Am verificat pe site-ul trimis de tine si scrie stoc epuizat! Multumesc.

Comentariu

Probabil, daca nu o sa gasesc o sa merg pe varianta bucs poliuretanice, imi aduc aminte ca mi-ai mai trimis intr-o postare veche Superpro sau ceva de genul. A incercat cineva bucsele poliuretanice, durata de viata, montaj daca puteti sa dati detalii.

Comentariu

Superpro am eu pe masina si alea sunt de inalta calitate
          NU RASPUND USERILOR CU PROFIL INCOMPLET LA MASINA(model, an, motor, transmisie), NU RASPUND PE PM LA PROBLEME TEHNICE SAU DE INTERES GENERAL

Comentariu

Imi poti detalia putin, te rog, de cati km le ai, se monteaza greu, necesita experienta, masina devine mai rigida? Din cate am vazut ofera garantie 3 ani sau 50.000 km, ceva de genul. Ca si costuri le-am gasit pe toate, inclusiv cele de la amortizoare la vreo 300 de lire. nu mi se pare un pret exorbitant daca sunt garantate atata timp.

Comentariu

La D2 se gasesc kituri complete pe sectiuni asa le-am cumparat, nu prea pot da detalii ca au fost montate de mecanicul meu dibaci care nu s-a plans iar eu nu am fost curios de procedura dar a spus ca sunt de inalta caitate iar masina avand bucsele varza e normal ca se simte bine cu unele noi... le am deja de vreo 2 ani si sunt ca noi
              Ultima editare de sierrafery; 11.apr.2019, 22:10.

Comentariu

Multumesc! Din cate stiu majoritatea bucselor de pe D2 sunt la fel ca cele de pe RR P38!

Comentariu

Procesare...
                X