Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Caut Grup - Sprinter 416

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Caut Grup - Sprinter 416

Din pacate, nu am acces la sectiunea bazar insa poate cineva are disponibil un grup pentru un Sprinter 416 CDI (2001) punte dubla pe spate. Revin ulterior cu rapoartele.

Va multumesc anticipat si sper sa nu fii creat un deranj.
    - G 300 TD - W460 - '90

Re: Caut Grup - Sprinter 416

......vezi aici...0744504410..Nelu
    ONE LIFE. LIVE IT ! Pajero V 6

Comentariu

Postat în original de Bogdan_mb Vezi post
      Din pacate, nu am acces la sectiunea bazar insa poate cineva are disponibil un grup pentru un Sprinter 416 CDI (2001) punte dubla pe spate. Revin ulterior cu rapoartele.

Va multumesc anticipat si sper sa nu fii creat un deranj.
      Ba da, ai creat un deranj incercand sa transformi in bazar o sectiune tehnica mai ales ca e vorba si de o masina care nu stiu sa aiba tangenta cu 4x4 si offroad.
      Exista in sectiunile de mica publicitate o subsectiune "Cumparari diverse" unde puteai ca sa postezi anuntul. Acolo e nevoie doar de un post ca sa poti creea un anunt.

Comentariu

Asa e Bogdane. Max are dreptate. Pe viitor daca iti mai trebuie ceva de sprinter da-mi PM. Vezi ca de obicei se vinde puntea cu totul. E greu sa gasesti pe cineva sa iti dea doar grupul ...
        Grupul la Sprinter se duce din cauza greutatii, din cauza neservisarii la timp sau din cauza lipsei de lubrifiant (ulei)

Dar totusi ca propietar patimas de Sprinter o sa-ti dau niste contacte ...Nu stiu cine si ce mai are ... incearca-ti si tu norocul:

0749.077.860 buc
        0722.378.876 pitesti
        0728.306.007 buc
        0742.126.618 gal
        0722.665.780 pitesti
        0729.204.568 buc
        0742.384.657 plo
        0722.151.659 buc

Daca nu gasesti la unul dintre astia imi spui ca mai am ....
        consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Comentariu

Postat în original de Max Vezi post
          Ba da, ai creat un deranj incercand sa transformi in bazar o sectiune tehnica mai ales ca e vorba si de o masina care nu stiu sa aiba tangenta cu 4x4 si offroad.
          Exista in sectiunile de mica publicitate o subsectiune "Cumparari diverse" unde puteai ca sa postezi anuntul. Acolo e nevoie doar de un post ca sa poti creea un anunt.
          Mi de scuze chiar nu imi era intentia. As aprecia daca se poate muta la cumparari diverse (nu stiam de regula cu 1 post, credeam ca peste tot la "Mica publicitate" este regula cu 20) altfel se poate sterge fara nici o suparare, am notat datele publicate pana acum.

Multumiri Yonutz.
          - G 300 TD - W460 - '90

Comentariu

Sal am eu punte completa 0761334433 claudiu sunama si vb
            MITSUBISHI DE FAMILIE
            Toyota LJ70 - Gaganodrack de noroaie

Comentariu

gaganu daca mai ai grup de sprinter si este si raportul 37:9 vreau eu
              Toyota j12 TRACTARI AUTO
              0724084669

Comentariu

Procesare...
              X