Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sfaturi inaltare G300

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: Sfaturi inaltare G300

Arcuri ORC cu amortizoare Koni
    Ingineria este in tot ce are ea mai frumos, o simbioza intre abstractul matematic, concretul tehnologic si inefabilul artei.

Comentariu

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	image.jpeg 
Afișări:	1 
Mărime:	637,9 KB 
ID:	980803Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Afișări:	2 
Mărime:	430,3 KB 
ID:	980804Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Afișări:	1 
Mărime:	637,9 KB 
ID:	980803Salut!

Arcuri si amortizoare trail master stage II +4cm,pret kit ~ 800€.
      Sunt foarte multumit deocamdata,dupa vreo 800km pe sosea si o scurta plimbare offroad,mi se pare o imbunatatire in ambele cazuri.
      La confort nu a suferit prea mult,nu scutura mult mai tare pe drum si lucreaza mult mai bine in teren.
      Trebuie avut in vedere faptul ca furtunele de frana originale sunt cam scurte,necesita unele mai lungi.
      Ultima editare de sik; 27.oct.2015, 14:03.

Comentariu

Probabil la o flexare maxima se pot rupe....furtunele..

Comentariu

Postat în original de sik Vezi post
          [ATTACH=CONFIG]251231[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]251232[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]251231[/ATTACH]Salut!

Arcuri si amortizoare trail master stage II +4cm,pret kit ~ 800€.
          Sunt foarte multumit deocamdata,dupa vreo 800km pe sosea si o scurta plimbare offroad,mi se pare o imbunatatire in ambele cazuri.
          La confort nu a suferit prea mult,nu scutura mult mai tare pe drum si lucreaza mult mai bine in teren.
          Trebuie avut in vedere faptul ca furtunele de frana originale sunt cam scurte,necesita unele mai lungi.
          Găsești la Nelu Pogacean de la Cluj kit de furtune pentru înălțare făcute PROFI.

Comentariu

Postat în original de liviu Vezi post
            Găsești la Nelu Pogacean de la Cluj kit de furtune pentru înălțare făcute PROFI.
            Super! Multumesc de informatie.
            Inca nu m-am pus sa caut,dar am auzit ca si Autoklass ar avea,desi la ei am schimbat telescoapele si ei mi-au spus de aceasta problema,insa nu mi-au spus ca ar avea.

Comentariu

Procesare...
            X