Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Tipuri casoserie G

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• corneliu.s
    a răspuns
    Re: Tipuri casoserie G

Multumesc

Lasă un comentariu:

• maxian paul
    a răspuns

Este diferenta la prinderea pe sasiu doar intre W460 si W463. Dar intre w460 scurt cu usa spate dintr-o bucata si W460 cu celelalte variante de usi nu sant diferente la prinderea pe sasiu. Lungimea,latimea caroseriei scurte nu difera intre seriile w460. Vorbeste totusi cu Liviu Iernean poate a montat el direct caroserie de w463 pe sasiu w460 sau invers sau iti spune ce modificari trebuiesc facute la suportii sasiului.
    Ultima editare de maxian paul; 24.oct.2015, 13:06.

Lasă un comentariu:

• corneliu.s
    a răspuns

Eu ma intrebam daca astea difera ca lungime ,latime ,mod de prindere pe sasiu , am vazut eu ca sunt mai multe dar nu stiam cat de mare e diferenta intre ele ,daca se pot schimba intre ele ...

Lasă un comentariu:

• maxian paul
    a răspuns

Da, sunt mai multe tipuri de caroserie, cu o singura usa, doua usi, cu oblon(pt varianta acoperita cu prelata). Si poate diferi si la interior adica cu o bancheta transversala sau cu doua banchete longitudinale ori fara banchete.Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	w460.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	11,1 KB 
ID:	980370
    Ultima editare de maxian paul; 18.oct.2015, 19:51.

Lasă un comentariu:

• corneliu.s
    a creat un topic Tipuri casoserie G

Tipuri casoserie G

Am si eu o intrebare sunt mai multe tipuri de caroserie scurta de G klasse ? Imi caut o caroserie de G si sunt cam incurcat ,am vazut ca unele au o singura usa in spate altele doua ...
Procesare...
X