Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

seria 1

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• seria 1

Oameni buni, mitsu din prima generatie, asa cum are Deerhunter, cum se descurca? Ce parere aveti de ele, unde apar probleme, le-a mancat coroziunea, mai fac fata?
    Nicky
    Land Rover Discovery 200 Tdi
    http://www.calatorsauturist.ro/
    __________________________________________________ __________________
    Cand vantul aventurii incepe sa bata, trebuie sa-i urmezi chemarea

Al meu este din ''88. Este printre cele mai vechi dar vreau sa-ti spun ca tabla sta grozav de bine pe el. Am o singura pata de rugina cat o moneda veche de 5 lei , undeva la usa din spate. In rest, nimic. De facut fata,ce sa zic, imi mentin parerea ca este o masina care te scoate dar de la care nu poti avea pretentii mari. Conteaza f. mult motorizarea. In comparatie cu a lui Manole care e un V6 (daca-mi aduc bine aminte), al meu de 2,5 diesel, e lenes rau de tot Probleme care le-am intampinat eu sunt in principal legate de bucsi si pivoti pe fata (boala basculelor). In general e o masina ok de care te atasezi. Incet, batraneste, te duce pe unde vrei.
    Mmmmm... NISSAN!

"Nu este nicio rusine sa te nasti prost. Rusine e sa mori prost." Marin Sorescu

- Off Road Club Sibiu -

Comentariu

Si al meu e tot din '88. Se mai duc bucse, rotule si alte chestii (nu ma prea pricep la de astea). Dar tine. Tabla e ok. Ici, colo, pe la aripi spate, apare cate o pata de rugina.
      Daca nu faci off-road extrem, motorul de 2,5 e ok. Te duce si te aduce acasa de la vanatoare. Si te scoate din caca nu prea mare.

Comentariu

Procesare...
      X

Sqreen | Runtime Application Protection