Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

serie sasiu pajero japonez


cionea28

Postări Recomandate

Re: serie sasiu pajero japonez

 

Prin amabilitatea dlui NeRv1, aveti aici seria lunga de Europa pt Pajero: http://forum.club4x4.ro/showthread.php?50907-Serie-de-Europa-Pajero-englezoi-MKII/page2&highlight=serie+sasiu+lunga

 

Daca mai gasiti si alte serii pt variante diferite de motorizare sau caroserie, adaugati aici! :tk

 

PS Eu am vandut acum 2 ani Pajero meu scurt in caroserie si in serie... am scapat :ha:

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: serie sasiu pajero japonez

 

Eu am avut doua programe ASA instalate. Unul pe laptop pt. seriile europene si unul pe desktop pt.serii japoneze (care a fost primul procurat si instalat)

Laptopul a crapat şi din comoditate a ramas instalat doar cel pt. serii japoneze.

Nici asta nu va mai sta mult pt. ca nu-mi este de folos si desktopul va intra in upgrade-uri.

Asa ca pentru o perioada de timp va pot ajuta pe cei cu serii japoneze (scurte)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: serie sasiu pajero japonez

 

Mitsubishi Pajero mk2, caroserie lunga, cutie manuala 5 trepte, 1993, blocant spate, rapoarte 5,285 , 2500 turbodiesel

Serie sasiu: JMB0NV440PJ304461

 

Mitsubishi Pajero mk2, caroserie scurta, cabrio, cutie automata, blocant spate, 3000 v6 12v benzina

Serie sasiu: JMBARV230MJ000499

 

VIN number contains 17 characters and does not include the letters I, O, Q

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare