Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Autoutilitara

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Autoutilitara

Buna seara, am achizitionat un Mitsibishi Pajero scurt, 2002, inmatriculata pe Belgia si autoutilitara. La RAR imi cer un panou despartitor de la o firma omologata. Are cineva sa imi impumute unul, sau imi puteti spune unde il pot pune? Va multumesc anticipat.

Re: Autoutilitara

Luati legatura cu cei de la Traco Service, stiu ca ei faceau autoutilitare la Mitsubishi, Tel.: +40 374.047.047
    Mob.: +40788 022 022 / +40788 033 033.

Comentariu

Re: Autoutilitara

Ala , adica panoul, il poate face oricine dintr-o plasa sudata de gard.Dar mai bine apelezi la cineva care are relatii la RAR.E mai ieftin , mai rapid, si mai sigur.Am vazut atitea... RAR facut fara panou, instalatia de gaz trecuta pe carte, de ITP-uri nici nu mai zic.Daca nu vii cu o relatie la RAR si le-ai cazut "cu tronc" , o sa te lase nervii:nu ai panou, ai panou, nu ies noxele, ies noxele, ai dezechilbru pe frinare, ies frinele, parca nu se vede bine o cifra la serie s.a.m.d.
      Asa ca parerea mea, e mai ieftin sa gasesti pe cine va care rezolva astfel de probleme, si gata.O sa iesi mai ieftin (si ca bani si ca timp).
      Ultima editare de PYZ; 26.iul.2014, 22:53.

Comentariu

Procesare...
      X