Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

norma de poluare mk1


Mirkuletz Mirk

Postări Recomandate

salut baietzi..eu sunt nou pe la voi..ma gasiti mai mult la sectiunea Daihatsu...am si eu o nelamurire.sapt trecuta am achizitionat un pajero mk1.pe actele de italia,ca de acolo este adus este trecut ca si autoutilitara(motiv pt care l-am cumparat in sensul in care o sa platesc mai putin taxa de prima inmatriculare) dar mai este trecut la anul de inmatriculare anul 94..anul de fabricatie nu il gasesc nicicum pe talonul italian.se poate sa fie euro 2 ? cineva mi-a mai zis ca este non-euro.astept parerile voastre.o zi cat mai placut in continuare.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: norma de poluare mk1

 

VIN= Vehicle Identification Number, adica numarul de identificare (serie sasiu). La MK1 se afla stantat pe sasiu in partea dreapta spate si pe o tablita de aluminiu aflata in compartimentul motor intre cele doua balamale ce tin capota.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: norma de poluare mk1

 

2.5-ul, din cate stiu, abia pe la sfarsitul lui `91 au inceput sa fie euro 1. Putin probabil sa iasa altceva decat non-euro.

OMU'e inainte de toate!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare