Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Restaurare mk1 LWB

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: Restaurare mk1 LWB

Domnule, felicitari !!

Efectiv, asa cum ai reusit sa reconditionezi masina asta si corelat cu pozele astea, parca ar fi dintr-o reclama !!!

Comentariu

Multumesc Astral. Da, par a fi poze dintr-o reclama (Cele de la cariera de piatra).

Comentariu

E da ...asta este un Mitzu care chiar imi place!
        consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Comentariu

Salutare,
          Felicitari pentru munca depusa si pentru produsul finit... Daca nu ma insel am vazut si pe YouTube cateva filmulete cu masina ta, cateva trasee parcurse cu ea care mi-au incatat privirea... Este super... Nu pot decat se te mai felicit inca o data si sper sa ne vedem la un pahar de vorba. Toate bune.
          https://www.facebook.com/groups/1705041606388172/

Comentariu

Multumesc. Inca nu este terminata. Urmeaza o izolare dedesubt. Eventual si la sasiu. De motor-cutie nu ma ating. Merge mult prea bine. Prietenul de la care l-am cumparat a investit multi bani si munca s-o aduca la nivelul actual. Suspensia pe spate e schimbata complet, sistemul de franare revizuit. Da, am postat si cateva filmulete. Atat cu poze de la restaurare (partiala cum zic gurile rele) cat si cu o parte din traseele parcurse. Teoretic inainte de revelion trecem pe la tine in drum spre Corund. Practic om vedea. Ce pot spune despre Pajero ... daca ar trebui sa aleg intre Focusul meu din 2006 si cu "nspe" dotari si Pajero as alege Pajero.

Comentariu

Placerea este de partea mea... ;)
              https://www.facebook.com/groups/1705041606388172/

Comentariu

... ma bucur in continuare de masinuta:

Comentariu

Minunata masina. In Cluj ai reconditionat masina? Poti sa imi recomanzi si mie un tinichigiu pe cinste ca si masina asta? Ma intereseaza in perspectiva unei reconditionari a caroseriei (acolo unde este cazul si are nevoie in unele puncte) la al meu si nu as astepta pana la 26 ani ca s-ar putea sa nu mai apuce asa cum a apucat al tau aceasta varsta. Si daca ma apuc din timp ma gandesc ca e mai usor de suportat si costul daca-l faci in etape.In + ar trebui sa nu dureze atat de mult daca nu o las sa o napadeasca problemele cu rugina pana la nesuportat.
                  FELICITARI inca odata amandurora tie si lui PAJ'

Comentariu

Procesare...
                  X

Sqreen | Runtime Application Protection