Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Carlig remorcare Pajero 4


proffroad

Postări Recomandate

Vreau sa cumpăr Carlig de remorcare pentru masina mea. Ce imi recomandați? La dezmembrari am gasit de pe Pajero 3, spun că este la fel. E neapărat nevoie de modul instalație electrică?

Mitsubishi Pajero SWB 1993

4D56TD manual Super Select

Volan dreapta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

salutare,

 

in mare cred ca-ti trebuie modulul electric dedicat pt asa ceva, eu am doar cadrul care se prinde pe masina, iar pe cadrul asta vine montat cuiul si instalatia electrica. Daca-l vrei ti-l pot da pe al meu, nu-l folosesc, e cadru de MK 3.

 

noroc

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

 

in mare cred ca-ti trebuie modulul electric dedicat pt asa ceva, eu am doar cadrul care se prinde pe masina, iar pe cadrul asta vine montat cuiul si instalatia electrica. Daca-l vrei ti-l pot da pe al meu, nu-l folosesc, e cadru de MK 3.

 

noroc

 

Multumesc mult pentru cadru, arată ca nou.

Mitsubishi Pajero SWB 1993

4D56TD manual Super Select

Volan dreapta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am primit de la @waves cadrul pentru carlig, la lungime se pare ca se potriveste.

 

Am nevoie de suportii din fier care se prind pe masina si de instalația electrică. Suportii, daca nu-i gasesc de gata, voi încerca să-i confecționez.

 

Pot monta priza pentru remorca fără modul can bus? As lega firele de la lămpile mașinii, dar nu stiu daca va funcționa asa, sau o sa-mi dea erori.

 

Rog pe cei cu experienta sa raspunda.

 

Multumesc!

Mitsubishi Pajero SWB 1993

4D56TD manual Super Select

Volan dreapta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...
Vad ca nu am primit niciun răspuns. Ori nu am formulat eu corect întrebarea, ori nu are nimeni habar.

Mitsubishi Pajero SWB 1993

4D56TD manual Super Select

Volan dreapta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ti-ai montat carligul du-te la un electrician bun sau la o firma de prin zona ta care vinde si/sau inchiriaza remorci.Ei au,de obicei,si piese de schimb si atelier unde le monteaza sau schimba una-alta:prize,cablaje...etc.
Urasc gropile ca mi se varsa berea. :be
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare