Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Carlig remorcare Pajero 4

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• lee99
    a răspuns
    Daca ti-ai montat carligul du-te la un electrician bun sau la o firma de prin zona ta care vinde si/sau inchiriaza remorci.Ei au,de obicei,si piese de schimb si atelier unde le monteaza sau schimba una-altaize,cablaje...etc.

Lasă un comentariu:

• proffroad
    a răspuns
    Vad ca nu am primit niciun răspuns. Ori nu am formulat eu corect īntrebarea, ori nu are nimeni habar.

Lasă un comentariu:

• proffroad
    a răspuns
    Am primit de la waves cadrul pentru carlig, la lungime se pare ca se potriveste.

Am nevoie de suportii din fier care se prind pe masina si de instalația electrică. Suportii, daca nu-i gasesc de gata, voi īncerca să-i confecționez.

Pot monta priza pentru remorca fără modul can bus? As lega firele de la lămpile mașinii, dar nu stiu daca va funcționa asa, sau o sa-mi dea erori.

Rog pe cei cu experienta sa raspunda.

Multumesc!

Lasă un comentariu:

• proffroad
    a răspuns
    Postat īn original de waves Vezi post
    salutare,

in mare cred ca-ti trebuie modulul electric dedicat pt asa ceva, eu am doar cadrul care se prinde pe masina, iar pe cadrul asta vine montat cuiul si instalatia electrica. Daca-l vrei ti-l pot da pe al meu, nu-l folosesc, e cadru de MK 3.

noroc
    Multumesc mult pentru cadru, arată ca nou.

Lasă un comentariu:

• proffroad
    a răspuns
    Salut!

Da, as fi interesat si asa, depinde cat costa. Este cel original Mitsubishi?

Multumesc!

Lasă un comentariu:

• waves
    a răspuns
    salutare,

in mare cred ca-ti trebuie modulul electric dedicat pt asa ceva, eu am doar cadrul care se prinde pe masina, iar pe cadrul asta vine montat cuiul si instalatia electrica. Daca-l vrei ti-l pot da pe al meu, nu-l folosesc, e cadru de MK 3.

noroc

Lasă un comentariu:

• proffroad
    a creat un topic Carlig remorcare Pajero 4

Carlig remorcare Pajero 4

Vreau sa cumpăr Carlig de remorcare pentru masina mea. Ce imi recomandați? La dezmembrari am gasit de pe Pajero 3, spun că este la fel. E neapărat nevoie de modul instalație electrică?
Procesare...
X