Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Kit inaltarea Pajero


alex_man

Postări Recomandate

Va salut!

Domnilor am o rugaminte, stiti / aveti o diagrama cu diametrele kit-ului de inaltare(distantiere) pentru Pajero MK3. Pe spate ma intereseaza, pentru fata am gasit ceva date.

Ideea este ca sunt cam nehotarat si exista posibilitatea sa nu imi placa cum arata si cum se simte in configuratia respectiva.

Multumesc.

Editat de alex_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Am gasit într-un film postat de un tip din Rusia, datele de care aveam nevoie. Este afisata pentru 2 secunde, dar cum nu prea am rabdare... am trecut cu celeritate peste seventa respectiva. De asemenea, pe forumurile din Australia sunt cateva informatii share-uite de catre membrii comunității respective.

Precizez faptul ca dimensiunile pentru arcurile spate pot fi de 155mm cu 120 mm, în loc de 150 mm, respectiv 115 mm. Sa nu uităm de raportul dintre grosimea inaltatoarelor si liftul efectiv obtinut.

P. S. Am un picior în ghips si am avut timp de cercetat. Screenshot_20190919_182342_com.google.android.youtube.thumb.jpg.ec923df4b52de3b68c6ba58a2fbb9ede.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 luni mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare