Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Pajero 3,2 D FUNCTII ASCUNSE' ale telecomenzii si nu numai , care ce stie sa posteze aici ! ! !

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Pajero 3,2 D FUNCTII ASCUNSE' ale telecomenzii si nu numai , care ce stie sa posteze aici ! ! !

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Imagine3224.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	124,6 KB 
ID:	1018158Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Imagine3294.jpg 
Mărime:	141,7 KB 
ID:	1018154Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Imagine3224.jpg 
Mărime:	124,6 KB 
ID:	1018158Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Imagine3283.jpg 
Mărime:	122,8 KB 
ID:	1018155Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Imagine3233.jpg 
Mărime:	122,7 KB 
ID:	1018159Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Imagine3238.jpg 
Mărime:	89,4 KB 
ID:	1018156Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Imagine3231.jpg 
Mărime:	143,0 KB 
ID:	1018160De exemplu as vrea sa stiu daca pot inchide si deschide cu sunet' masina , la mine clipocesc' luminile doar , daca se ridica sau coboara geamurile din telecomanda !? , cum aflam daca masina are alarma de fabrica sau nu ,
    ALTE FUNCTII ' ale panoului de clima etc. etc. , ce programari ' se pot face cu testerul etc. !? , ce va afiseaza pe ecranul computerului ?! sau ce mai poate fi afisat ?! ( la diesel ) , daca mai stiti vreo chichita ' scrieti !
    Fișiere atașate
    Ultima editare de Marianw8; 01.ian.2012, 11:28.
    ...magaru' moare de drum lung si prostu' de grija altuia.

Re: Pajero 3,2 D FUNCTII ASCUNSE' ale telecomenzii si nu numai , care ce stie sa posteze aici ! ! !

telecomanda originala are sigla de Mitsubishi pe ea si are 2 butoane si atat stie ..daca vrei artifici trebuie alta care stie
    panoul de AC e simplu nu stie nimic din ce anume se vede ..nici o functie extra gen Climatronic VAG

Comentariu

Re: Pajero 3,2 D FUNCTII ASCUNSE' ale telecomenzii si nu numai , care ce stie sa posteze aici ! ! !

Aha ' , chiar la VAG ma gandeam cand am pus intrebarea . Merci de raspuns .

Comentariu

Postat în original de Marianw8 Vezi post
        [ATTACH]126776[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]126772[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]126776[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]126773[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]126777[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]126774[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]126778[/ATTACH]De exemplu as vrea sa stiu daca pot inchide si deschide cu sunet' masina , la mine clipocesc' luminile doar , daca se ridica sau coboara geamurile din telecomanda !? , cum aflam daca masina are alarma de fabrica sau nu ,
        ALTE FUNCTII ' ale panoului de clima etc. etc. , ce programari ' se pot face cu testerul etc. !? , ce va afiseaza pe ecranul computerului ?! sau ce mai poate fi afisat ?! ( la diesel ) , daca mai stiti vreo chichita ' scrieti !
        Va salut, ma interesa acea priza de aer pe capota motor. Este functionala sau doar de design? Se vede in foto ca totusi, capota fiind ridicata, nu are legatura cu priza de aer, capitonajul este complet, original. Multumesc!

Comentariu

Este doar de design , asa am cumparat acaretul , sub capota capitonajul este intreg , am inteles ca a fost destul de scumpa priza ,140 euro ceva de genu ,unul nu as fi dat atat , daca nu avea gauri in capota as fi vandut o demult , ma gandesc poate pun cateva doape' in loc :) .

Comentariu

Procesare...
          X