Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

injectoare gdi


moartea

Postări Recomandate

Re: injectoare gdi

 

incerc sa aflu daca vreo firma din Campina a cumparat un tester de injectoare GDI.

Cînd te-ai nascut, tu ai plîns, iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel încît, cînd vei muri, toti sa plînga, iar tu sa zîmbesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: injectoare gdi

 

In Câmpina sigur nu are nimeni ! Ar fi ok si in ploiesti sau chiar si in București dar undeva sa si știe sa facă testarea căci am fost la cineva in București prin Vitan care deși avea o masinarie impresionanta voia sa le testeze la 12v si 5 bar lucru care m-a făcut sa iau repede injectoarele si sa fug înainte sa mi le arda!

Editat de Tavi D.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: injectoare gdi

 

le am testat la modul barbar adica am inversat un ijector care facea proble cu unul care nu imi facea probleme, asa am descoperit ca nu imi fuctioneaza un injector desi testat cu o pompa de 5 bar el se deschide si se inchide corect dar cand il pun pe masina cilindrul respectiv nu fuctioneaza si afuma si bujia! intrebarea mea este acum daca aceste injectoare se mai pot repara sau sa dau comanda deja de unul nou caci sh nu cred sa gasesc sa mai fie si bun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare