Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Gaze de esapament in interior


nan florin

Postări Recomandate

Re: Gaze de esapament in interior

 

Sigur nu ai pierderi deloc pe traseul de evacuare? Daca nu, atunci poate iti arunca gaze pe admisie... ceea ce n-ar fi bine. Desi iarasi ar fi ciudat cum ar reusi sa intre in interior. Eu mai degraba zic ca ai o fisura pe evacuare... uitate cu multa atentie, eventual pe un canal sa tureze cineva motorul.... si cu o lanterna... poate poate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Gaze de esapament in interior

 

Atentie si la usa din spate. Mai intra gazele in masina si pe acolo daca nu sunt bune chederele. Se simte tare si cand mergi mult in frana de motor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Gaze de esapament in interior

 

De vreo doua zile au inceput sa-mi intre gaze de esapament in interior in special la demaraje. Daca turez motorul pe loc nu se intampla nimic. La esapament nu am pierderi de gaze, nu am toba sparta. Stie cineva care ar putea fi cauza?

 

Florine, te-am mai rugat o data sa iti completezi locatia in profil.

Oare e chiar asa de greu sau esti genul de rebel care trebuie sa iasa din tipare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Gaze de esapament in interior

 

:bravo :uameni

 

 

"Am si eu o problema.. Cand virez de volan dreapta, rotile stau drepte!! Ce sa fie?"

 

 

 

PS: Aa.. am demontat ieri caseta de directie.

slp

Inainte ocoleam gropile 10 km, acum ocolesc 10 km ca s-ajung la gropi. - EU ©Copyright 2007 :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Gaze de esapament in interior

 

Am mai adaugat cate ceva la profil si in cartea de telefon. Imi cer scuze daca am gresit cu ceva. Nu sunt o fire rebela sub nici o forma.

:wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...

Re: Gaze de esapament in interior

 

La mine a fost alta problema: imi lipsea o bucata din toba de esapament, am rezolvat cu ajutorul prietenilor de la Pilot service(multumimi de recomandari lui TROOPER-profesionisti baietii). Aplicand 1.5m de teava adecvata se rezolva treaba...

BAFTA!

It`s not that WHERE you go....it`s WHICH way you get there!

 

Auto: TOYOTA 4Runner

Moto: BMW K 100 RS, BMW K 1100 RS

 

 

NU FURA!.....GUVERNUL URASTE COMPETITIA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare