Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Gaze de esapament in interior

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• paulbratu
    a răspuns
    Re: Gaze de esapament in interior

La mine a fost alta problema: imi lipsea o bucata din toba de esapament, am rezolvat cu ajutorul prietenilor de la Pilot service(multumimi de recomandari lui TROOPER-profesionisti baietii). Aplicand 1.5m de teava adecvata se rezolva treaba...
    BAFTA!

Lasă un comentariu:

• winetou 007
    a răspuns

Si mie au intrat gazele in cabina un timp pana am gasit problema.Chederul de la usa spate nu era la locul lui.

Lasă un comentariu:

• Max
    a răspuns

Postat īn original de nan florin
    Am mai adaugat cate ceva la profil si in cartea de telefon. Imi cer scuze daca am gresit cu ceva. Nu sunt o fire rebela sub nici o forma.

Lasă un comentariu:

• nan florin
    a răspuns

Am mai adaugat cate ceva la profil si in cartea de telefon. Imi cer scuze daca am gresit cu ceva. Nu sunt o fire rebela sub nici o forma.

Lasă un comentariu:

• BigDude
    a răspuns

"Am si eu o problema.. Cand virez de volan dreapta, rotile stau drepte!! Ce sa fie?"

PS: Aa.. am demontat ieri caseta de directie.

Lasă un comentariu:

• Max
    a răspuns

Postat īn original de nan florin
    De vreo doua zile au inceput sa-mi intre gaze de esapament in interior in special la demaraje. Daca turez motorul pe loc nu se intampla nimic. La esapament nu am pierderi de gaze, nu am toba sparta. Stie cineva care ar putea fi cauza?
    Florine, te-am mai rugat o data sa iti completezi locatia in profil.
    Oare e chiar asa de greu sau esti genul de rebel care trebuie sa iasa din tipare?

Lasă un comentariu:

• vstef_is
    a răspuns

Atunci cam face sens...

Lasă un comentariu:

• aztec
    a răspuns

Adica zile nu ai usa spate si cam de acelasi timp intra gaze in masina...
    Nu te gandesti ca poate avea o legatura?

Lasă un comentariu:

• nan florin
    a răspuns

Usa din spate am luat-o momentan jos pentru ca s-a rupt o balama.

Lasă un comentariu:

• Max
    a răspuns

Atentie si la usa din spate. Mai intra gazele in masina si pe acolo daca nu sunt bune chederele. Se simte tare si cand mergi mult in frana de motor?

Lasă un comentariu:

• vstef_is
    a răspuns

Sigur nu ai pierderi deloc pe traseul de evacuare? Daca nu, atunci poate iti arunca gaze pe admisie... ceea ce n-ar fi bine. Desi iarasi ar fi ciudat cum ar reusi sa intre in interior. Eu mai degraba zic ca ai o fisura pe evacuare... uitate cu multa atentie, eventual pe un canal sa tureze cineva motorul.... si cu o lanterna... poate poate

Lasă un comentariu:

• nan florin
    a creat un topic Gaze de esapament in interior

Gaze de esapament in interior

De vreo doua zile au inceput sa-mi intre gaze de esapament in interior in special la demaraje. Daca turez motorul pe loc nu se intampla nimic. La esapament nu am pierderi de gaze, nu am toba sparta. Stie cineva care ar putea fi cauza?
Procesare...
X

Sqreen | Runtime Application Protection