Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Nissan Adventure Days 2017 Campulung 23-25 iunie 2017

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: Nissan Adventure Days 2017?

Daca te pot ajuta cu ceva in frumosul dumitale demers , te rog sa imi spui. Iti stau la dispozitie 24/24h
    Am observat discutiile dvs , dincolo de pozitionarea cazarii ar trebui sa tinem cont si de variantele de traseu offroad pe care zona le permite . Sunt din ce in ce mai greu de realizat plimbari in padure ...
    Ultima editare de Astral; 07.mar.2017, 23:50.
    ing. Luigi PIRSU
    www.nissan4x4.ro
    service si tunning NISSAN
    Facebook PAGE: NISSAN4x4 SERVICE

Comentariu

Stiu Luigi, padurile sunt din ce in ce mai greu de parcurs, daca vrei sa fii legal. Mai ales daca discutam de cateva zeci de masini.
      Aceasta insa nu ar trebui sa fie un impediment ...in a avea in comun cateva zile ...impreuna cu fiarele PE care le iubim atat de mult.
      O sa vb cu Marius in zilele urmatoare sa vedem ce si cum se poate organiza... varianta Brasov ar fi destul de convenabila ...poate undeva prin zona ...

Am in cap un "free track" ...adica trackuri (mai multe trasee) si fiecare sa se duca pe unde doreste pe acele trackuri ptr a se evita ambuteiajele...
      Ultima editare de Astral; 08.apr.2017, 11:45.
      consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Comentariu

Numa organizati odata....
        Nissan Patrol y60 LWB,Mercedes C combi
        Honda Dominator nx 650 , 1993

Comentariu

Salut,

Hauleu, ce faceti, ma bagati la cheltuieli!? Trebuie sa imi pun suspensii ca cele de fabrica nu au tinut decat 19 ani!

Centrul tarii? Adica Strategica?

Sorin
          aka v1tara aka Sorin
          (__\≡≡≡$≡≡≡/__) Vitara 1.6 16v
          [__]\≡≡≡\≡Ө≡/≡≡≡/__] Patrol Y61 2.8

Comentariu

In functie de perioada aleasa ma infig si eu :). Daca pot ajuta cu ceva, cu drag.
            200Hp Boosted ZD30 - NADS Fitted - Oil Catch Tank - OME +5 - Cooper STT PRO 33" - 13000lbs winch - Snorkel - Roof Tent

Comentariu

De o luna e liniste pe topicul asta. Sper sa nu moara initiativa, ca sunt interesat!
              Pentru inceput ar trebui stabilita data, pentru ca e perioada de concedii.
              In rest, sunt si eu dispus sa dau o mana de ajutor, numai sa se faca.
              In asfalt nu te poti oglindi
              Nici in baie nu poti pluti

Comentariu

Initiativa cred ca nu moare, asta e clar dar cred ca se va face un NAD anul asta de genul celui din primul an. Sa vedem cum se aliniaza astrele.

Imi e dor de un rasarit de soare pe munte ...la inaltime... fara fitze, fara 7 tacamuri la masa ...doar noi, masinile si muntele.

Comentariu

Sunt si eu pt cort montat sus pe munte..
                  LUCIAN

Comentariu

Intalnirea se va consuma 23-25.06.2017 in Campulung, AG. La "stana secreta".

Fiecare trebuie sa isi asigure mancarea si bautura.
                    Cazare in cort/masina sau sub cerul liber.

Ne vom intalni la Kaufland Campulung in data de 23.06.2017 in jurul orei 16.00.
                    Ptr ca la fiecare asemenea intalnire am facut si niste chestii personalizate, o sa facem si ceva tricouri. Estimez pretul unui tricou (cu tot cu personalizare) undeva la 50-55 lei. Revin in cateva zile cu detalii.

Comenzi (marime, bucati) voi lua incepand din 10.06 si terminand cu 17.06.

Atentie, nu este o intalnire exclusivista. Oricine poate participa.
                    Ultima editare de Astral; 08.iun.2017, 19:10.

Comentariu

Ca nu e exclusivista, e bine, dar cu numar limitat de masini, parca ar fi mai sanatos, zic.....

I`M IN !

Comentariu

Dat fiind faptul ca ati ales o locatie mult prea indepartata de zona mea, eu spun pas pentru intalnirea din acest an.

Cine stie,poate la anul chiar o veti fixa in centrul tarii sa existe un soi de echitabilitate intre cei interesati de a participa la aceasta intalnire..
                        Life's Too Short To Drive Boring Cars

Comentariu

Sergiu, initial asa am vrut ...in centrul tarii (zona Sibiu-Sighisoara-Sovata) dar ... au existat putini doritori ...asa ca ne-am orientat catre vechea locatie ... mult mai convenabila ptr cei care vor sa vina mai ales ca vin din zone limitrofe( Calarasi, Giurgiu) (au un "dezavantaj" fata de Bucuresti in directia centrul tarii de 60-120km). Timpul e scurt (weekend), bugetul e limitat ptr majoritatea, prin tara nu prea mai stiu cum stau lucrurile prin paduri si nici nu a avut cine sa imi spuna ce si cum ...Efectiv nu am avut ptr anul asta o alta solutie mai buna care sa ii multumeasca pe cei care doresc sa vina...

Am luat in calcul ptr anul asta si o ieseala in Gorj sau Hunedoara ptr luna septembrie ...dar sa vedem ...ce posibilitati vor fi in viitorul apropiat.
                          Ultima editare de Astral; 13.iun.2017, 18:06.

Comentariu

Astea sunt nuantele disponibile:

1.

2.

3.

4.

5.

sigla pe piept, 10cm/6cm

Provenienta Romania, grosime 180gr, 100% bumbac, tip polo
                            Cost estimativ: 58-60lei/buc inclusiv inscriptionat.
                            Marimi disponibile M L XL XXL

Pot lua comenzi maxim pana in data de 15.06.2017.
                            Ultima editare de Yonutz; 14.iun.2017, 22:00.

Comentariu

Re: Nissan Adventure Days 2017 Campulung 23-25 iunie 2017

Imaginea 4 Marimea L 1 bucata

Comentariu

Re: Nissan Adventure Days 2017 Campulung 23-25 iunie 2017

Gata s-a imbracat si dl.Iulian.
                                LUCIAN

Comentariu

Procesare...
                                X

Sqreen | Runtime Application Protection