Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Noul Nissan Patrol

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: Noul Nissan Patrol

am gasit si niste imagini cu "noul erou" in actiune http://www.youtube.com/watch?v=PClmi...eature=related
    Patroll

Comentariu

MAMAAA,MERGE PE NISIP !!!
      Nu mai semnez.

Comentariu

Mda e facuta pentru a urca bordura la mall.

Pusca si cureaua lata ce PATROL era o data....
        °lllll° JEEP The dirtiest of the four-letter words °lllll°

Comentariu

Postat în original de Andrei.T Vezi post
          MAMAAA,MERGE PE NISIP !!!
          Ce bucurosi or sa fie arabii
          Patroll

Comentariu

... Pusca si cureaua lata ce PATROL era o data ...
            Nissan Patrol Y61 / 2006 = PATROCLE, pregatit pentru noroaie
            Nissan Pathfinder / 2006 = PASHA, stock + BFG/AT
            Bicicleta TREK 3700
            "Life is not about waiting for the storms to pass ... it's about learning how to dance in the rain."
            4x4Maniac's is where we are

Comentariu

m-am decis...maine platesc ptr un 4.2 classic...ce am vazut aici e ptr araboaice la shopping.....
              NISSAN PATROL 4.2-BIG WHITE
              SUZUKI SAMURAI-REAL BLUE
              HYUNDAY SANTA FEE-BUSINESS

Comentariu

Abia acum apuc sa postez si eu in topicul asta, nu-l gasisem cand am vazut noul Patrol pe strada prin Bucuresti. Deci, am vazut unul negru, acum vreo 3 saptamani, si vreau sa zic ca chiar arata foarte bine, duce asa mai spre "premium". In mod cert, arata muuult mai bine decat noul LC 150 care este disproportionat si urat cu spume. Comparativ cu Patrolul precedent care este "mai mult lat decat inalt", asta nou este invers, "mai mult inalt decat lat"...
                Cel putin dpdv estetic, zic ca este o reusita, si se incadreaza in trendul actual. Va fi un competitor serios in clasa, mai ales ca noii cumparatori de 4x4 mari nu le vor folosi la offroad si vor prefera mai mult un design elegant, confort si siguranta.
                Daca si noul Pajero va fi mai aratos decat acesta actual, care oricum arata foarte bine, cred ca vor mai cumpara LC doar cei care prefera legendele si miturile in locul realitatii.
                Deci, eu am fost placut surprins de cum arata noul Patrol. Acum, cat de fiabil este, ce bube are din proiectare, etc, ramane de vazut. E bine ca deja apare pe strazi, ruleaza, si va apare si feedback despre el.

Comentariu

pt arabi inca se mai fabrica y60 la comanda ;) ...deci pt bani se poate :)
                  Natural Disaster Response Operations

Comentariu

L-am tot urmarit...pe YouTube....Imi place. Mi-ar place si mai tare sa am banii sa mi-l permit. Bordul mi-a placut enorm, la fel si ce e sub capota....dar este dincolo de buzunarul meu cu mult...
                    NADS Fitted
                    Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.
                    Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

Comentariu

Procesare...
                    X

Sqreen | Runtime Application Protection