Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Nissan Patrol y61 3.0 SWB

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Nissan Patrol y61 3.0 SWB

Mi am luat masina , dupa multe cautari si multe discutii , sper sa fie ce trebuie , din pacate interiorul e cam praf...nu ...am gresit , nu e cam praf ...este f praf , momentan am sa i cumpar huse si pe viitor alte scaune.

Sfaturi , sugestii sunt asteptate cu mare drag.

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	249297_3813987238779_1785543802_n.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	118,2 KB 
ID:	1020655

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	523517_3813989118826_725350859_n.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	139,0 KB 
ID:	1020656

Re: Nissan Patrol y61 3.0 SWB

sa o stapanesti sanatos si mai ales sa te prind ca mai lipsesti de la iesirile mele :)))) bafta multa!!!
    Prahova 4x4

Comentariu

Multumesc ,

am sa vin , dar in starea in care masina acum nu are rost sa vin sa trageti de mine pe acolo , lasa ma putin sa ma pregatesc.

Comentariu

S-o stapanesti sanatos!!
        PATROL Y61 SWB 3L

Comentariu

Sa o conduci sanatos , foarte frumoasa , ori culoarea asta este rara sau eu nu am vazut asa multe ?! , marfa , e automata sau?...
          ...magaru' moare de drum lung si prostu' de grija altuia.

Comentariu

sa te tina cat mai mult fara probleme !
            e f frumoasa si sa ai bafta cu ea !
            BRAVOS

Comentariu

Chiar o admiram cu ceva timp in urma..era parcata in drumul meu langa alte 4 patroale tot de vanzare,imi place maxim bara fata.
              Dar parca avea niste jante cu et negativ,pareau 10j sau pe aproape,ti le-a dat si pe alea?

Comentariu

va multumesc pentru urari , masina era a celui care are patroalele de vanzare , baiat destul de serios pana acum , masina da , era echipata de el cu niste jante cu et negativ si AT uri pe 33 , pentru jante si anvelope trebuia sa platesc inca 800 de euro , pret corect zic eu , doar ca eu nu dispuneam de banii astia momentan si am ales sa mai astept pana la achizitia jantelor , oricum imi doresc MT uri .

masina e ok per total , singura problema este ca in interior a fost aruncat un cocktail molotov si are scaunele , plafonul si volanul putin parlite . Stiu , suna nasol , nu e chiar asa :) probabil va primi huse in prima faza si cand ma mai "revergorez" cu banii am sa la retapitez , pana atunci , am de facut itp , rca , s o transform in utilitara pentru a scapa de impozitul infect si dupa ne apucam de modificari .

am uitat , masina este manuala.

Comentariu

Postat în original de dany_let Vezi post
                  masina e ok per total , singura problema este ca in interior a fost aruncat un cocktail molotov si are scaunele , plafonul si volanul putin parlite
                  Este evident ...ca ie mana clara a astora invidiosii cu Toyote ...

Sa o stapanesti sanatos!
                  consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Comentariu

Frumos acaretul. Sa-l stapaniti sanatos .
                    Din ce an e ?

Cu respect,
                    Teodor.
                    Ultima editare de Teodor4x4; 31.oct.2012, 23:33.
                    4x4, Way of Life !

Comentariu

Dupa moaca cred ca fierul asta e 2003 ...

Comentariu

2003 , sigur un Toyotist invidios a facut asta ... de Sambata ma apuc de curatenie in interior si mai mestersc una alta pe la ea.

Ma repet , sfaturile practice sunt primite cu caldura +40 de grade chiar ! :D

Comentariu

Pune "marfa" pe masa ...la vedere! Altfel nu stam de vorba ...

Nu te complica la interior ...vezi ca sunt cateva Y61 pe piata la tocat...ia interiorul cu totul si schimba-l nu merita efortul financiar de a reface tapiserie sau burete ars! Daca masina a fost preparata "patrol fumme" n-ar strica sa verifici si instalatia electrica din dotare ... aia din habitaclu ...asta sa nu faci vreodata doamne fereste vreun bis ...

Comentariu

nu este asa distrus interiorul , am sa pun niste poze sambata , deci nu e cazul de instalatie electrica , sunt scaunele putin parlite , iar intr un singur colt al scaunului din treapta a ajuns la burete.

urmeaza cea mai mare modificare de tuning . Itp si Rca :))

Comentariu

intradevar e frumoasa culoarea masinii, dar pentru iesiri in "natura" nu e potrivit, dupa parerea mea, bara acela frumoasa din fata, si spor la investitii de facut in ea!!

Comentariu

Procesare...
                              X