Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Nissan Patrol y61 3.0 SWB

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: Nissan Patrol y61 3.0 SWB

Postat în original de atar Vezi post
    Mai ieftin de 350 Euro?
    Ia in calcul numai transportul. Plus garantia.

da mai ieftin , garantia probabil e garantia de Germania...deci vor fi fara garantie ...

Comentariu

Ce ai facut cu RAR-ul?
      Ai facut-o utilitara?
      Nissan Terrano R20 Panzer II BFG MT
      Nissan Patrol Y61 Panzer IV BFG MT
      Natura si aventura

Comentariu

Postat în original de Irod Vezi post
        Ce ai facut cu RAR-ul?
        Ai facut-o utilitara?

costa in jur de 2000 si ceva de euro s o faci utilitara...sau cel putin asa zic astia de la RAR ...deci nu merita...cu banii aia platesc impozitul 4 ani . sper :))

Comentariu

N am mai postat de ceva vreme..masina nu a mai primit nimic decat un consult la mecanic...si am o lista de 1000 de euro :)) cardan si alte cele de schimbat...intrebarea mea e alta...aveti idee cine imi poate schimba becurile de la clima si de la bord...sunt foarte bolnavicioase si nici nu se gasesc...sau cel putin eu n am gasit...astept pareri...am gasit ceva pe e-bay dar vreau sa incurajez comertul Romanesc.

Multumesc anticipat.

Si daca vrea cineva AT uri ...le dau la schimb cu MT uri.

Comentariu

Postat în original de dany_let Vezi post
            N am mai postat de ceva vreme..masina nu a mai primit nimic decat un consult la mecanic...si am o lista de 1000 de euro :)) cardan si alte cele de schimbat...intrebarea mea e alta...aveti idee cine imi poate schimba becurile de la clima si de la bord...sunt foarte bolnavicioase si nici nu se gasesc...sau cel putin eu n am gasit...astept pareri...am gasit ceva pe e-bay dar vreau sa incurajez comertul Romanesc.

Multumesc anticipat.

Si daca vrea cineva AT uri ...le dau la schimb cu MT uri.
            Suna-ma de becuri, si te rezolv.Si cu becurile, si cu schimbatul.Daca nu ai numarul meu, ti-l trimit pe PM.

Comentariu

Si eu vreau asemenea beculete, un link ceva ??
              NADS Fitted
              Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.
              Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

Comentariu

Postat în original de Daemonus Vezi post
                Si eu vreau asemenea beculete, un link ceva ??
                Miine te rezolv.

Comentariu

Am schimbat becurile ...mersi PYZ ! !! ! mare om ...

Comentariu

@PYZ - nu ma uita si pe mine...
                    NADS Fitted
                    Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.
                    Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

Comentariu

@PYZ -nici pe mine!
                      VIATA-I GREA DAR TRECE !!!

Comentariu

Scuze de intirzierea raspunsului, dar am cautat factura cu care am cumparat becurile, in idea de a va da un cod de piesa dar nu mai dau de ea.Oricum am gasit o alta sursa, si sper sa nu se considere reclama dar le gasiti la Alpadrino la 3 RON bucata.Becurile arata ca cele de iluminat bordul numai ca au picioarele mult mai lungi.Din pacate nu am o poza cu ele.Daca nu va descurcati, vi le pot cumpara si trimite eu.

Comentariu

nu am avut rabdare si am cautat becuri , am gasit in targ aceleasi becuri la o fatza de casetofon, nu mi a convenit cum se vede si am trecut pe LED alb 12v ,se monteaza in soclu perfect pt ca au conexiunile lungi,se vede excelent , nu incalzeste ,consum mic,trebuie atentie la montaj la aflarea polaritatii pe placa la strangerea fasungurilor
                          eu am scos fasungurile ,am masurat cu aparatul pe placa ,am insemnat cu + pe carcasa si cu oja rosie pe fasung
                          atentie extremitatile nu au aceiasi polaritete cu cele 2 de la mijloc , cel putin nu la mine
                          LED 12v de la orisice magazin de piese electronice aprox 1,5 ron
                          Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Imagine0179.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	19,2 KB 
ID:	919380Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Imagine0180.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	21,9 KB 
ID:	919379
                          Ultima editare de teo pes; 24.apr.2013, 09:20.

Comentariu

n am mai scris de ceva vreme pe aici...nici cu masina nu m am mai plimbat...acum ma ocup de curatenie in interior, am imbracat volanul si cotiera in piele...arata mai uman...am mai vopsit una alta prin interior acum nu mi e sila sa ma urc in ea. :)daca aveti idee de unde pot cumpara si eu o husa pentru roata de rezeva .

Comentariu

o faci singur sau la un atelier de reclame sau prelate-copertine,din poliplan,si ce culoare vrei!,sau la marochinarie reparatii din piele eco de la magazin,dupa ce termini imprimi tu ce vrei pe ea !

Comentariu

Neopren, croitor ...juma de bere la teo ...juma la mine ...de fapt ...am deschis frigideru ...am carne destula ... nu mai are loc si berea ...deci trimiteio lu teo!

LE - in ceea ce privesc beculetele la bord ...la mine displayul statiei e albastru, scula audio tot albastru are displayul, pielea de pe scaune e cu tenta albastrui ... dar masina e rosie ...clar trebuie sa fac ceva (o sa vopsesc masina)
                                Ultima editare de Yonutz; 27.mai.2013, 23:12.
                                consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Comentariu

Procesare...
                                X