Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Nissan Patrol y61 3.0 SWB

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: Nissan Patrol y61 3.0 SWB

Postat în original de dany_let Vezi post
    imi vand masina si ma intorc la motocicleta dupa postul tau !
    sau imi recomanzi un mecanic...din doua 1 !
    Despre mecanici nu stiu ce sa-ti recomand ca nu sunt din Bucuresti. Referitor la prima remarca..este diferenta intre subiectiv si obiectiv.
    NADS Fitted
    Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.
    Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

Comentariu

Postat în original de Daemonus Vezi post
      Despre mecanici nu stiu ce sa-ti recomand ca nu sunt din Bucuresti. Referitor la prima remarca..este diferenta intre subiectiv si obiectiv.
      pai atunci nu ma ajuti deloc...am citit ce e acolo...te cred pe cuvant...o sa renunt la egr si daca apar probleme te contactez sa ma ajuti cu sfaturi...

Comentariu

deci de recomandat cine sa mi anuleze EGR....n am primit...dar cineva sa mi monteze un TROLIU ?!

Comentariu

Deci tinere ... eu am locul unde iti poti face acele modificari ... te ajut cu conditia sa ti le faci tu singur. Bineinteles sub indrumarea noastra ...Nu e ceva foarte complicat ... ca tot vorbim de pasiuni acilisea, pasiune cu satifactie (cu finalizare, ptr cunoscatori ) fara munca nu se egzista ...
          consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Comentariu

Postat în original de Yonutz Vezi post
            Deci tinere ... eu am locul unde iti poti face acele modificari ... te ajut cu conditia sa ti le faci tu singur. Bineinteles sub indrumarea noastra ...Nu e ceva foarte complicat ... ca tot vorbim de pasiuni acilisea, pasiune cu satifactie (cu finalizare, ptr cunoscatori ) fara munca nu se egzista ...
            stiu si iti multumesc foarte mult, doar ca in momentul de fata nu mai am timp sa le fac...am doar o zi pe saptamana liber..aia e lunea si nu vreau sa mi o petrec mesterind la Patrol...prefer sa platesc pe cineva care se pricepe mult mai bine decat mine...oricum respect pentru ce faceti voi acolo cu garajul si sper sa am timp intr o zi sa trec macar sa ne cunoastem.

Comentariu

masina a primit troliu, multumesc @Giorgel. A mai ramas EGR ul...acum trebuie revopsire jante, colant ...s.a.m.d

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	942204_10200837990542649_6641794_n.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	57,7 KB 
ID:	934981

Comentariu

masina a primit troliu, multumesc @Giorgel. A mai ramas EGR ul...acum trebuie revopsire jante, colant ...s.a.m.d

[ATTACH=CONFIG]194994[/ATTACH]
                Bre, da` zgarcit mai esti cu pozele.....
                Sa dea naiba daca vad vreo urma de troliu in poza asta !

Comentariu

Frate meleu Astral, n am apucat sa i fac poze, uite una sa se vada bogatia...:))

Nume:	1461052_10200868823673458_1159014176_n.jpg 
Mărime:	106,9 KB 
ID:	935214

Nume:	798361_445369962234771_422047962_o.jpg 
Mărime:	357,7 KB 
ID:	935386
                  Ultima editare de dany_let; 20.nov.2013, 09:14.

Comentariu

Masina arata asa acum....urmeaza suspensie +5.

@astral - sa nu mai certi ca nu pun poze. :d
                    Fișiere atașate

Comentariu

• Re: Nissan Patrol y61 3.0 SWB

Frumoasa masina, felicitari si sa te bucuri de ea, misto bara din fata !
                      nisaan patrol y61 3.0d

Comentariu

Bestial arata!

Si eu de curand mi-am anulat EGR-ul de pe un motor 2.8 si de atunci motorul il simt mai aerisit si nici nu mai arunca fum cu funingine pe toba!

Mai multe poze!!

Comentariu

Masina a primit gume MUD uri ca nu mai puteam cu AT urile :))

amortizoare de capota...ca tot am vazut ca se plange lumea pe aici - la Nissan unu costa 1200 ron eu mi am luat de hayon de bmw seria 1, se potrivesc perfect si costa 30 ron bucata.

Nume:	1899920_10201430704280122_282715163_n.jpg 
Mărime:	119,7 KB 
ID:	943700

Nume:	1497300_10201430703920113_869078513_n.jpg 
Mărime:	165,0 KB 
ID:	943701

Comentariu

amortizoare de capota...ca tot am vazut ca se plange lumea pe aici - la Nissan unu costa 1200 ron eu mi am luat de hayon de bmw seria 1, se potrivesc perfect si costa 30 ron bucata.
                            Arata foarte bine! Imi poti spune, te rog, de unde ai luat amortizoarele? (Ca nu-i reclama.)

Multumesc,
                            Sorin
                            aka v1tara aka Sorin
                            (__\≡≡≡$≡≡≡/__) Vitara 1.6 16v
                            [__]\≡≡≡\≡Ө≡/≡≡≡/__] Patrol Y61 2.8

Comentariu

[ATTACH=CONFIG]206345[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]206346[/ATTACH]

Stiam ca la bmw sunt mult mai ieftine, dar nu stiam de care se potrivesc.
                              Care seria1, ca mai nou au alta caroserie? Alea de prin 2005-2013 ?
                              Sunt sigur că ai facut multi patrolisti fericiti ! Iarna pica capota aia cand imi era lumea mai draga .
                              PATROL Y61 SWB 3L

Comentariu

Postat în original de adrian03 Vezi post
                                Stiam ca la bmw sunt mult mai ieftine, dar nu stiam de care se potrivesc.
                                Care seria1, ca mai nou au alta caroserie? Alea de prin 2005-2013 ?
                                Sunt sigur că ai facut multi patrolisti fericiti ! Iarna pica capota aia cand imi era lumea mai draga .

maine ma interesez mai exact si poate obtin si un cod de piesa...

Comentariu

Procesare...
                                X