Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

urgent panou despartitor rar

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: urgent panou despartitor rar

Hristos a inviat !

Multumim Teo pentru informatii, inspectia pe dedesubt este de luat in considerare ori de cate ori se cumpara un S/H.
    Ultima editare de emanoeladrian; 12.apr.2015, 10:50.
    RAV 4 Model Luxury 2018.

Comentariu

Am nevoie de un panou despartitor confectionat, Y61 scurt(sa ma prezint la RAR). Cine face...ca eu nu am timp !? Sau de imprumut accept, bineinteles ca nu pe gratis.
      Multumesc anticipat.
      RAV 4 Model Luxury 2018.

Comentariu

Am facut de curand RAR-ul la un Nissan Terrano, N1, 2 locuri, adus din Belgia.
        Am avut nevoie de panou despartitor de sus pana jos prins in 6 puncte, centurile de siguranta spate taiate, podea de tego care sa acopere intreg spatiu de marfa, destul de ciudat ca podeaua nu sa acceptata din alt material decat tego. Astea au fost cerintele oficiale ale RAR Cluj
        Masina avea folii inchise la culoare pe spate si un ditamai bullbarul (total neomologat) dar nici macar nu s-au uitat la asta
        Ultima editare de bogus; 15.apr.2015, 06:03.
        Mercedes G Wolf 461 300GD
        Nissan Terrano II R20 2.7 TDi

Comentariu

Postat în original de bogus Vezi post
          Am avut nevoie de panou despartitor de sus pana jos prins in 6 puncte, centurile de siguranta spate taiate, podea de tego care sa acopere intreg spatiu de marfa, destul de ciudat ca podeaua nu sa acceptata din alt material decat tego. Astea au fost cerintele oficiale ale RAR Cluj
          Masina avea folii inchise la culoare pe spate si un ditamai bullbarul (total neomologat) dar nici macar nu s-au uitat la asta
          Cu tego e noua !!!! de folii nu se leaga ca de obicei utilitarele sunt inchise spate asa ca nu conteaza ! de bulbar nu se leaga pt ca nu depaseste 4% din dimensiunea automobilului respectiv lungimea ,e valabil pe toate cele 3 axe
          Dar cum in Romania exista cel mai ortodox rar ,e posibil ca un zelos sa ne ceara sa nu avem pantofi cu siret !!
          VIATA-I GREA DAR TRECE !!!

Comentariu

Postat în original de bogus Vezi post

De ce taiate si nu demontate?
            Ever tried.Ever failed.Try again.Fail again.Fail better

Comentariu

Am rezolvat problema panoului! Eu multumesc pentru gazduire.
              Ultima editare de emanoeladrian; 21.apr.2015, 07:45.
              RAV 4 Model Luxury 2018.

Comentariu

Postat în original de CatalinU Vezi post
                De ce taiate si nu demontate?
                A fost o exprimare, desi la mine nu pot fi demontate suruburile care fixeaza centurile deoarece sunt sudate de caroserie asa ca a trebuit sa apelez la flex
                Mercedes G Wolf 461 300GD
                Nissan Terrano II R20 2.7 TDi

Comentariu

Procesare...
                X

Sqreen | Runtime Application Protection