Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Nissan Patrol Y61-2004, automatik, cu bunatati

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: Nissan Patrol Y61-2004, automatik, cu bunatati

Postat īn original de giorgel Vezi post
    Ovidiu, The Grey a primit un bec nou.

Si ia zi tu Ursache, cum iti incap tie carnaciorii intre carcasa filtrului de aer si far?

Eu am scos carcasa...
    Ma jignesti moncher .... eu am ditai thuringheri....dar am ajuns la concluzia ca mai simplu dau farul jos... dupa ce m-am chinuit de m-a luat dracu acum 2 ani la -15oC in diverse combinatii ... si pe negura ... cea mai simpla solutie o reprezinta datul jos al farului. Masca la mine se tine in 2 suruburi si 2 coliere, asa ca no sweat.
    NADS Fitted
    Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.
    Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

Comentariu

e cumva vorba de becul de la pozitie pe fata ?
      Nissan Terrano R20 Panzer II BFG MT
      Nissan Patrol Y61 Panzer IV BFG MT
      Natura si aventura

Comentariu

Becul de faze, irod.
        Ursi, am studiat un pic si demontatul farului.
        La aia mica stiu cum se da jos, The Grey are semnalul incorporat in far si n-am umblat niciodata. Am ales solutia demontarii carcasei filtrului de aer, care nu e vreo inginerie spatiala.
        Dar carcasa e prinsa de caroserie cu trei suruburi lungi cu spume, care ies jos in fata rotii....ruginite un pic, dupa 13 ani, nu? Nu poti folosi o tubulara pt. ca se rotesc cu totul, am tinut cu un papagal bun de varful surubului si am dat cu cheia fixa cate 1/5 de tura pana am facut scurta la maini.
        Cīnd te-ai nascut, tu ai plīns iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel īncīt, cīnd vei muri, toti sa plīnga, iar tu sa zīmbesti.

Comentariu

La mine semnalizarea este "prinsa" de far printr-o tija lunga ... semnalizarea in partea de jos are o "ureche" prin care trece aceasta tija. Acolo e "tricky part".
          Despre carcasa filtrului de aer si eu am dat-o jos o data, parca sa zic la montarea snorkelului ... da' nu mai retin exact. Si e trist acolo, adevarat....
          NADS Fitted
          Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.
          Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

Comentariu

Procesare...
          X