Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Portbagaj de "cocosat"


areuca

Postări Recomandate

Re: Portbagaj de "cocosat"

 

un amic din petrila tocmai mi-a facut mie unul beton,azi am fost la proba,daca vrei il intreb si te pun in legatura cu el daca vrea

 

Salutare!

 

Ar fi perfect daca ai face asta... Merci mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Portbagaj de "cocosat"

 

Va salut pe toti posesorii de Patrol si nu numai!

 

Intrebare:

 

Stie cineva pe undeva sau pe cineva care vinde/confectioneaza portbagaj pentru un Y61 "cocosat"?

 

pt al meu cocosat mi-a facut @dulceanu ionel si sunt foarte multumit , uita-te putin la pozele cu al meu si vezi .

L-am vrut din 2 buc adica platforma in sine si tarcul de deasupra sa fie detalabil .Super a iesit si lucrare facuta calitativ...a potrivit la fix si portbagajul si scara

http://forum.club4x4.ro/showthread.php?88146-Dupa-6-luni-de-cautat-Toyota-mi-am-luat-PATROL-!&p=1017325&viewfull=1#post1017325

Editat de Astral
Natural Disaster Response Operations
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Portbagaj de "cocosat"

 

pt al meu cocosat mi-a facut @dulceanu ionel si sunt foarte multumit , uita-te putin la pozele cu al meu si vezi .

L-am vrut din 2 buc adica platforma in sine si tarcul de deasupra sa fie detalabil .Super a iesit si lucrare facuta calitativ...a potrivit la fix si portbagajul si scara

http://forum.club4x4.ro/showthread.php?88146-Dupa-6-luni-de-cautat-Toyota-mi-am-luat-PATROL-!&p=1017325&viewfull=1#post1017325

 

Foarte misto facut !!!! O fi bun si la Y61? Intreb deoarece banuiesc ca are schitele/masuratorile de la tine, si nu ar trebui sa merg la el pt. orice fel de masuratori, etc.

 

Ai un nr de tel de contact al lui? (nu prea ma pricep cu cautarile in forum :D )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Portbagaj de "cocosat"

 

Foarte misto facut !!!! O fi bun si la Y61? Intreb deoarece banuiesc ca are schitele/masuratorile de la tine, si nu ar trebui sa merg la el pt. orice fel de masuratori, etc.

 

Ai un nr de tel de contact al lui? (nu prea ma pricep cu cautarile in forum :D )

 

pai daca nu are masuratorile exacte pt al tau sigur are un prieten cu y61 sa masoare 0745029915 Ionel

Natural Disaster Response Operations
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

Re: Portbagaj de "cocosat"

 

ai facut o alegere inteleapta

 

Asa sper :)

 

Apropo, portbagajul tau ce greutate are? Si cat de mult poti sa-l incarci? Cu alte cuvinte cam cat suporta masina fara sa patesca ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Portbagaj de "cocosat"

 

Eu am carat 2 tone de porumb,o tona pe portbagaj si o tona in masina si nu odata de vreo 7 ori.Nu recomand la nimeni sa care atata pentru ca la mine mi-a intrat badyliftul prin caroserie:ha:.Concluzia este ca portbagajul duce mult.

Fiecare zi trebuie trăită ca și cum ar fi ultima..

Off-road Alyon Team

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Portbagaj de "cocosat"

 

Asa sper :)

 

Apropo, portbagajul tau ce greutate are? Si cat de mult poti sa-l incarci? Cu alte cuvinte cam cat suporta masina fara sa patesca ceva?

 

man , nu l-am cantarit , dar de pus l-am pus singur pe masina fara ajutor ,e drept ca am 115 kg forta bruta :)) , cat despre incarcat ti-a zis Ionel cat "duce" :D , eu am facut portbagajul pentru cort nu sa car greutati , a si mai arunc pe el lemne pentru foc de prin padure sa nu mai stau sa caut lemne in zona de campare

Natural Disaster Response Operations
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Portbagaj de "cocosat"

 

Eu am carat 2 tone de porumb,o tona pe portbagaj si o tona in masina si nu odata de vreo 7 ori.Nu recomand la nimeni sa care atata pentru ca la mine mi-a intrat badyliftul prin caroserie:ha:.Concluzia este ca portbagajul duce mult.

 

N-ai socotit si soarecii pe care i-ai adus in atelier, odata cu porumbul ! :)

Garantez eu ca portbagajul tine vreo 10 ca mine ! :)

Editat de Sclipici
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare