Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Patrol nou pe forum y61

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: Patrol nou pe forum y61

Salutare! Vad ca aveai panouri pe spate, nu geamuri. Deci masina era N1G in 2 locuri. (La fel ca a mea)
    Acum, prin geamurile noi, se vad si un rand de scaune in spate. Cum ai facut cu ele? De unde le-ai luat? Ai modificat si in carte/talon?
    Ma bate gandul si pe mine la modificarea asta, ca a mai crescut junioarea si as lua-o si pe ea la iesiri. Dar am nevoie de ceva cu isofix pentru scaunel.

Comentariu

Dutzu multumesc pt. Raspuns.
      Former LR Disco 1 2.0 MPI GSS
      Actual: Nissan Patrol Y61 SWB 2.8

Comentariu

Postat în original de huskyuk Vezi post
        Salutare! Vad ca aveai panouri pe spate, nu geamuri. Deci masina era N1G in 2 locuri. (La fel ca a mea)
        Acum, prin geamurile noi, se vad si un rand de scaune in spate. Cum ai facut cu ele? De unde le-ai luat? Ai modificat si in carte/talon?
        Ma bate gandul si pe mine la modificarea asta, ca a mai crescut junioarea si as lua-o si pe ea la iesiri. Dar am nevoie de ceva cu isofix pentru scaunel.
        Salutare,

Scaunele îs originale de patrol scurt, ele au găurile de prindere din fabrica a fost foarte simplu de montat ,curățat găurile de prindere de pe caroserie au ceva Silicon și infiletat suporti de prindere a scaunelor. Nu a fost nevoie de nici o modificare.

Comentariu

Postat în original de Razvan Dinescu Vezi post
          Dutzu multumesc pt. Raspuns.
          Cu plăcere oricând

Comentariu

Procesare...
          X