Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Caut Nissan Terrano 1 - 4/5 uși - galben!

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Caut Nissan Terrano 1 - 4/5 uși - galben!

Nissan Terrano 1
    Caption
    Salutare tuturor, Sunt un utilizator nou pe acest site si sunt în căutare unui Nissan Terrano 1, un anume Terrano care e galben si avea un porc desenat pe usa pasagerului.

Ca istoric, a fost al cuiva apropiar în trecut, si la un moment dat a ajuns într-un parc de dezmembrări, desi masina era in regula, avea cate ceva de rezolvat dar era ok, nu era de dezmembrat...ideea e ca nu stiu ce s-a întâmplat de acolo, pentru ca nu reușesc inca sa dau de 'nenea' de la parcul de dezmembrări, dar am zis ca intre timp poate reușesc sa gasesc pe cineva care l-a vazut...in ideea ca ar fi fost vandut întreg si nu dat la fier( lucru ce m-ar întrista si mai tare...)

Ca să-i dau o locație, ultima oara eu l-am vazut un județul Ialomița, la Chirana, un popas pe drumul vechi spre mare, intre Țăndărei --> Giurgeni (localitate prin care se face 'vama' catre Constanța, înainte de Hârșova!)

Sper sa găsesc pe cineva care să-l fi văzut macar...mai ales ca era un Terrano 1 galben, in 4 usi! (Ma gândesc ca nu-s atât de multe mai ales ca sunt pe toate anunțurile auto, în căutarea unuia similar macar, adica in 4 usi)

Va mulțumesc si sper sa am vreun răspuns!
    ps. O sa incerc sa pun si o poza cu Nissan-ul respectiv....
    Ultima editare de ScriciMM; 27.feb.2021, 15:42.

Cum ziceam.... merge si un alt nissan terrano...4 usi, v6...si da inca-l inca-l caut!

Comentariu

mici sanse , sa il gasesti pe aici de cand cu feisbuc si altele , traficul pe aici si numarul de useri activi a scazut extrem de mult :(
      Nissan Terrano R20 Panzer II BFG MT
      Nissan Patrol Y61 Panzer IV BFG MT
      Natura si aventura

Comentariu

Procesare...
      X

Sqreen | Runtime Application Protection