Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Terrano 1: Recomandare service Bucuresti


mvAgusta

Postări Recomandate

Ziua buna,

 

 

Proaspat posesor de Terrano 1, caut un medic de familie.

 

sau

 

Cine imi poate recomanda un service bun si ieftin pt asta "micu"

 

 

Alex

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=253868

Editat de Yonutz

Proud owner: MvAgusta F4 750 Corse, MvAgusta F4 990, MvAgusta Brutale 910, Suzuki GSXR Srad 750 Streetfighter, Honda CRF, BMW R11 1932, Aprilia Leonardo 150, Nissan Terrano 3.0 V6, Renault Megane and a verry understanding not yet wife

 

Proud ExOwner: Bmw 318is, Opel Frontera, Skoda Fabia, Peugeot 607, Oltcit, Suzuki GS 500,

 

Looking forward to: Bimota Tesi 3D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Recomandare service Bucuresti

 

salut,

 

Felicitari pentru agregat! ce motor are monstrul tau?( sigur e benzinar....dupa roti )

 

 

P.S. un service nu iti pot recomanda deoarece pe al meu il repar singur in garaj. Dar daca ai nevoie de sfaturi ....no problem.

EX-NISSAN :tk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Recomandare service Bucuresti

 

Va multumesc pentru urari... :2dr

Pana acum singurul service recomandat este"traco" maine o sa incerc sa fac rost de un contact si poate sa le fac o vizita.

Masina are motor 3.0i V6.

 

Merci

Alex

 

P.S. Recomandati instalarea unu GPL ..?!

 

 

Probleme cu contactul am avut si eu. Norocul meu este ca mai am o masina pentru piese. Cu instalatia de Gpl nu pot sa-ti spun nimic deoarece nu m-a interesat problema. A mea are motorul de 2,7 TD si la consum e super deocamdata....:grin:. Bafta la service!!!

EX-NISSAN :tk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare