Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

elemente caroserie teranno 2

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• elemente caroserie teranno 2

Buna,
    Ma poate ajuta cineva cu informatia - unde pot gasi elemente de reparatie caroserie (praguri, pasaje aripi, contraaripi etc.) pentru terrano2 ?

Multumesc
    A6avantC7
    Kia Pregio 2,5 TCi
    Fabia 1.4

Re: elemente caroserie teranno 2

Postat în original de armi Vezi post
    Buna,
    Ma poate ajuta cineva cu informatia - unde pot gasi elemente de reparatie caroserie (praguri, pasaje aripi, contraaripi etc.) pentru terrano2 ?

Multumesc
    salut, am vazut unul pe centura de vest a Ploiestiului la iesirea spre Strejnic. E ca un fel de dezmembrari dar de dimensiuni mici (curte cu cateva masini). E chiar in rond nu se poate sa nu vezi cand treci pe acolo. Nu mai are faruri, bara fata da restul parea sa fie... E visiniu. Nu am date de contact.
    Jimnyholic inside

Comentariu

Merci pentru raspuns.
      Eu caut piese noi ca ruginite am si eu. de exemplu nu are rost sa cumperi praguri de la dezmembrari fiindca si alea sunt varza....
      A6avantC7
      Kia Pregio 2,5 TCi
      Fabia 1.4

Comentariu

Postat în original de armi Vezi post
        Buna,

Multumesc
        Avand in vedere vechimea masinii, nu cred ca are sens sa cauti la dezmembrari. Si alea sunt praf. Iti trebuie un tinichigiu bun.
        Pragurile ti le pot fabrica eu, am abkant si meserias pe masura. Cantraripile fata, banuiesc ca sunt fisurate, boala clasica la Terrano . Vad ca esti din Bucuresti, poate imi faci o vizita sa vezi despre ce este vb.
        ing. Luigi PIRSU
        www.nissan4x4.ro
        service si tunning NISSAN
        Facebook grup: NISSAN Tehnica4x4

Comentariu

Cine poate confectiona bara fata la un Nissan Terrano II model 2005? Multumesc.

Comentariu

ia vezi, astea iti plac?
            Fișiere atașate
            ing. Luigi PIRSU
            www.nissan4x4.ro
            service si tunning NISSAN
            Facebook grup: NISSAN Tehnica4x4

Comentariu

As fi interesat si euo bara cum am vazut in poze cam cit ar costa pentru un ford maverick din 97.
              MULTUMESC

Comentariu

Procesare...
              X