Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sticla oglinda nissan terrano 2

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Sticla oglinda nissan terrano 2

Un binevoitor mi-a spart sticla oglinzii la nissan-ul meu, pe partea soferului, nu stiu cui sa-i multumesc, am vazut ca nu sunt scumpe deloc sticlele, oglinda este inca functionala si e electrica. Cat de greu este montajul sticlei? l-as face eu... stie careva?

Re: Sticla oglinda nissan terrano 2

Postat în original de Cneazu Vezi post
    Un binevoitor mi-a spart sticla oglinzii la nissan-ul meu, pe partea soferului, nu stiu cui sa-i multumesc, am vazut ca nu sunt scumpe deloc sticlele, oglinda este inca functionala si e electrica. Cat de greu este montajul sticlei? l-as face eu... stie careva?
    Am patit-o si eu. Am rezolvat cu 35 lei ( demontat, pus sticla, montat) la un atelier "Geamuri si Oglinzi". Au sticla curbata, speciala pt. oglinzi auto. In 30' ai oglinda la loc, ca noua.
    Succes!
    Sa cunosti, sa vrei - vei putea face !

Comentariu

Re: Sticla oglinda nissan terrano 2

Postat în original de ctinu Vezi post
      Am patit-o si eu. Am rezolvat cu 35 lei ( demontat, pus sticla, montat) la un atelier "Geamuri si Oglinzi". Au sticla curbata, speciala pt. oglinzi auto. In 30' ai oglinda la loc, ca noua.
      Succes!
      Un sfat f bun! Asa fac, am gasit si aftermarket da dureaza si am nevoie... multumesc mult!

LE: am schimbat sticla pe 15 ron, si gata, oglinda auto curbata...asa ca cu incredere :)) se schimba f usor sticla, doar tragi de marginea oglinzii o scoti si gata...
      Ultima editare de Cneazu; 18.dec.2014, 23:05.

Comentariu

Procesare...
      X