Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Oglinzi laterale Terrano2

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Oglinzi laterale Terrano2

Mi-a cazut azi oglinda din stinga, asa, in timpul mersului; cam ciudat asa fara sa fi fost lovita sau fortata. Partea metalica din interior e rupta, deci trebuie sa o inlocuiesc complet.
    Stiti voi o sursa OK pentru o oglinda manuala? Nu e musai sa fie noua.

Ar trebui sa o schimb si pe cea dreapta, caci e luata de o masina cu volanul pe dreapta si nu prea sta cum trebuie.
    Ttrebuie sa rezolv problema relativ urgent caci joi ma astepta un drum in Polonia.
    merci,
    Terrano2 - 2.7 TDi/2000

Re: Oglinzi laterale Terrano2

La Unix, Al Padrino ai cautat ?

Comentariu

daca gasesti posteaza locul si pretul ca si pe mine ma intereseaza una de stanga, pe mine m-a frecat un prieten de un copac in timp ca ma tracta afara dintr-o groapa
      Ultima editare de Astral; 23.mai.2016, 06:42.
      Mercedes G Wolf 461 300GD
      Nissan Terrano II R20 2.7 TDi

Comentariu

Cauta la dezmembrari, e cea mai buna solutie.
        Cele noi originale sunt foarte scumpe, iar cele noi after market sunt de calitate indoielnica (am avut una din asta si imi vibra la viteza de nu puteam sa vad nimic).
        In final am gasit una la dezmembrari (de pe un Terrano de la Politia de Frontiera) si e OK.
        In asfalt nu te poti oglindi
        Nici in baie nu poti pluti

Comentariu

Salut, daca te ajuta ca informatia, am schimbat oglinda de pe partea dreapta, pe asigurare, originala - 1700 ron. Oglinda pe partea stanga 250 ron la dezmembrari (am gasit chiar la culoarea masinii).
          ex. SUZUKI SAMURAI 1992 - little red car

Comentariu

La dezmembrari in Nadaselu, pentru cei din Cluj, nu sunati, doar mergeti direct acolo....pretu la ele e cam la 150 ron...
            Ultima editare de Cneazu; 25.mai.2016, 10:24.

Comentariu

Procesare...
            X

Sqreen | Runtime Application Protection