Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Discutir generale


dumitrache nicu

Postări Recomandate

Re: Discutir generale

 

Am un nissan terano 2 cu o problema poate ma ajuti

 

In mod sigur s-ar fi gasit cativa colegi care sa te ajute, dar, sincer, tu intelegi ce-ai scris in prima postare....?

Ca, noi, nu prea intelegem nimic....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Discutir generale

 

Scuze dar de vina este tastatura am un nissan terano 2 3000 diesel an 2003 sa spart rulmentul de la priza de cutie a ros efectiv si carcasa de aluminiu unde intra rulmentul mecanicii nu au qasit cote sal incarce cu sudura la nissan serus au cerut 4200 leí la dezmembrari nu se vinde separat fara cutie si daca ma poate ajuta cineva cu sfaturi unde sa gasesc piesa multumesc anticipat piesa mai bine spus este un capac cu 9 suruburi de aluminiu care se prinde de cutie. ..

:cl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Discutir generale

 

Scuze dar de vina este tastatura am un nissan terano 2 3000 diesel an 2003 sa spart rulmentul de la priza de cutie a ros efectiv si carcasa de aluminiu unde intra rulmentul mecanicii nu au qasit cote sal incarce cu sudura la nissan serus au cerut 4200 leí la dezmembrari nu se vinde separat fara cutie si daca ma poate ajuta cineva cu sfaturi unde sa gasesc piesa multumesc anticipat piesa mai bine spus este un capac cu 9 suruburi de aluminiu care se prinde de cutie. ..

prima data cumperi rulmentul si apoi un frezor poate sa it refaca lagarul pt rulment dupa ce ai incarcat cu sudura capac second mai greu gasesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare