Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Mercedes GL versus Toyota LCV8

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: Mercedes GL versus Toyota LCV8

La masina despre care vorbesc s-a schimbat o perna pe fata,bucsi bari stabilizatoare (mai nou sunt vulcanizate pe bara),bielete antiruliu.Acum are un zgomot in transmisie,posibil cardan.Are 160.000 km,la 20000 a urcat pe platforma si s-a schimbat egr-ul pe garantie.Masina nu a vazut macadam in afara de un drum dus Gura Teghii - Comandau.
    Acum cativa ani la o vanatoare unui GL i-au plesnit ambele perne pe spate pe un teren usurel (a trecut un sant cu noroi).
    Daca iti place si ai gasit-o la un pret bun ia-o dar nu o scoate de pe asfalt (parerea mea)!
    Discovery 4 2010
    Discovery 2 2000
    Defender 90 1997

Comentariu

ocazia a trecut, asteptam alta
      The Climber - V6 4runner 1st gen. on 31x11.5x15 TSL SX, T-Max 9500
      4x4MANIA is where we are !!!
      “ It doesn't matter how slowly you go, as long as you don't stop. ” — Confucius.

Comentariu

Sa inteleg ca te bazai pe cele 6 din 49 . Si eu pandesc Hummerul H1 din Constanta cu biletul in mana. Si pentru mine a trecut ocazia. Inca o saptamana de saracie .
        Nu vei fi judecat niciodată de un om mai bun ca tine. Cei care judecă îşi urăsc, de fapt, propriile greşeli şi neputinţe.

Comentariu

Bah baieti ...inca nu v-ati invatat? Banii se fac aproape doar prin munca ...deci capul sus ...maine e luni ...la muncaaaa! uikentu ...s-a gatat ...da' mai merje o bere ... de final (de saptamana)!

Edi si ca sa intelegi aluzia mea cu saptajdamii ... apai tata eu mi-am incaltat godzila ...cu jante de 19 ...care se rup foarte usor ...asa ca sa ma invat minte ...sa nu mai intru in padure ... dupa mure, zmeuri si alte euri ... de dat!
          Ultima editare de Yonutz; 28.sep.2014, 19:55.
          consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Comentariu

Postat în original de Yonutz Vezi post
            Bah baieti ...inca nu v-ati invatat? Banii se fac aproape doar prin munca ...deci capul sus ...maine e luni ...la muncaaaa! uikentu ...s-a gatat ...da' mai merje o bere ... de final (de saptamana)!

Edi si ca sa intelegi aluzia mea cu saptajdamii ... apai tata eu mi-am incaltat godzila ...cu jante de 19 ...care se rup foarte usor ...asa ca sa ma invat minte ...sa nu mai intru in padure ... dupa mure, zmeuri si alte euri ... de dat!

nu ma gindeam ca-i pun jante pe 15" si MT-uri si nici troliu

se va merge pe varianta GL.

@fordranger: coane, era o ocazie cu taxa platita la bani buni. daca ma grabeam, eram cu un GL in plus.

PS: nu cred in norocul de la 6/49, mai ales dupa ce de trei ori premiul cel mare s-a dus la galati si de 2 ori la acelasi om... alta discutie, las-o balta.
            The Climber - V6 4runner 1st gen. on 31x11.5x15 TSL SX, T-Max 9500
            4x4MANIA is where we are !!!
            “ It doesn't matter how slowly you go, as long as you don't stop. ” — Confucius.

Comentariu

Procesare...
            X

Sqreen | Runtime Application Protection