Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vreau un JIMNY si nu stiu ce sa aleg

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Vreau un JIMNY si nu stiu ce sa aleg

Salutare tuturor ! Vreau sa cumpar un Jimny(an 2000-2006) si nu stiu ce sa aleg ,la ce sa fiu atent (de obicei pe unde are rugina ) sa aiba distributia pe lant (benzina binenteles) daca sunt mai multe motorizari, sau care e mai fiabil , nu stiu ....orice sfat e bine venit. Va multumesc si multa sanatate va doresc !!!

multumesc pentru sfaturi ;))

Comentariu

Salut! daca cautai la sectiunea Jimny pe forum, sigur gaseai tot ce ai nevoie pentru a achizitiona un jimny!! Sunt 480 topicuri deschise unde gasesti tot ce vrei tu sa stii despre Jimny!!
      Din pacate activitatea pe forum este foarte slaba, majoritatea s-au mutat pe facebook.
      "If you see someone repairing a Daihatsu, call 112. Daihatsu don't have problems "

Comentariu

Da... numai ca imi era groaza sa caut in fiecare pagina ,fiecare topic la rand sa pot gasi informatiile necesare care le putea scrie cineva care cunoaste in cateva cuvinte .E ca si cum ai lua o biblioteca la rand sa gasesti un subiect anume. Poate era bine facut un topic special cu toate detaliile si motorizarile lui jimny,avantajele sau dezavantajele care pot fi...Sau macar un link de directionare inspre acele pagini.

Comentariu

Procesare...
        X