Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Samurai - diferenta dintre SJ410 vs.SJ413 ?

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Daca are blocant din fabrica, are un fel de miner de heblu, imediat in apropierea frinei de mina.

Comentariu

Am inteles, merci frumos de informatie.

Comentariu

V-as fi recunoscator daca m-ati putea lamuri in deslusirea catorva mistere
        - o punte de SJ410 (probabil ingusta) se potriveste pe Samuraiul meu (vezi atasament certificatul lui de inmatriculare)? Intreb asta deoarece am gasit o punte spate completa de SJ410 cu blocant..Daca nu, se poate monta doar diferentialul in puntea mea?
        - Samuraiul meu sau SJ413 (se pare ca ambele denumiri sunt corecte in cazul meu) are punti late (asa scria un coleg mai sus). Daca da care e diferenta intre punti late si punti inguste, e vizibil ochiometric?
        Multumesc anticipat.
        Fișiere atașate

Comentariu

Nu se poate monta.Si nu stiu de ce ti-ai dori sa pui o punte mai ingusta si cu planetare mai subtiri.Dar revenind strict la partea tehnica.Intre puntile inguste si cele late, difera tot.Dimensiuni, rapoarte in grup, flansele de prindere ale cardanului si chiar si nr de dinti de la planetare.Pe scurt, nici o sansa.

Comentariu

Nu=mi doresc o punte ingusta, imi doresc un blocant doar. Insa daca nu sunt compatibile, nu ramane decat o varianta aftermarket...la un moment dat.
            Merci pentru lamuriri.

Comentariu

Procesare...
            X

Sqreen | Runtime Application Protection