Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Suzi, new in town.

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• cucuci
    a răspuns
    Re: Suzi, new in town.

Mersi frumos Dexter de invitatie. E valabila si invers ... oricand ai drum prin Bihor/Oradea esti invitat la o iesire :)

Personal cam greu ajung prin Valcea mai ales cu buburuza dar nu se stie niciodata

Lasă un comentariu:

• Dexter
    a răspuns

frumoasa. Te astept pe la Valcea la sfarsit de saptamana..... in fiecare saptamana....

Lasă un comentariu:

• cucuci
    a răspuns

:) da Florine dar nici nu vreau sa ma gandesc cat te-ai chinuit tu pana le-ai desfacut manual :D

Lasă un comentariu:

• Florin Pircalab
    a răspuns

Postat în original de cucuci Vezi post
    wd40 + pistol pneumatic
    Mare greseala. Poti sa aprinzi o lumanare ca nu s-a rupt nici unul
    Un surub ruginit se rupe de 2 ori mai repede cu pistolul decat cu mana

Lasă un comentariu:

• cucuci
    a răspuns

obisnuiesc sa dau in spate cand decuplez fata ...

multumim de urari

Lasă un comentariu:

• dj78san
    a răspuns

felicitari pt masina,sa te bucuri de ea!!! ca sa decuplezi fata cu MRL uri auto tre sa dai putin inapoi,se si aude cate un click la fiecare roata.

Lasă un comentariu:

• andreiflp
    a răspuns

Ok,mersi de raspuns nb

Lasă un comentariu:

• cucuci
    a răspuns

wd40 + pistol pneumatic

Lasă un comentariu:

• andreiflp
    a răspuns

Ok,si pana la urma cum ai desfacut suruburile care prind caroseria de sasiu?sunt foarte ruginite si nu vreau sa le rup sa si dupa aceea sa tai tabla

Lasă un comentariu:

• cucuci
    a răspuns

andrei: cu bodylift de 3 si suspensionlift de 5 nu stiu daca-ti intra 235/75. depinde ce et au jantele dar asteapta-te la viraje sa-ti frece in prag ... o sa ai putin de cosmetizat.

bogdan mersi de sfatul cu ungerea mecanismului dar am o nelamurire ... nu gasesc nicicum (dupa ce desfac cele 2 suruburi si scot fata de usa din cleme) cum pot sa scot clema de la manerul din interior de care deschizi usa ... ca se tine fata de usa in ea si nu pot scoate fata nicicum ;))

Lasă un comentariu:

• bogdan013ro
    a răspuns

Draguta foc jucaria !! sa o stapanesti sanatos ! si sa sti ca si eu am avut problema asta cu geamul si am desfacut fata de la usa si am uns putin cu ulei mecanismu si acum merge perfect!

Lasă un comentariu:

• andreiflp
    a răspuns

Salut,cross country=sahara parca nu? si eu tot la de astea m-am uitat sa-mi i-au da pe 235/75/15 si body si suspension la fel ca tine,numai ca nu mi-am putut mobta body-ul ca sunt foarte ruginite suruburile nu stii ceva schema cum as putea sa le desfac sau cum ai procedat tu?

Lasă un comentariu:

• cucuci
    a răspuns

te salut.
    body de 3 suspension de 5
    cauciucuri de 215/75/R15 profil cross country resapate
    cu macaraua nu am rezolvat nimic (trebuie schimbata macaraua). nu prea mi-am batut capul cu treaba asta inca ... geamul meu se ridica pana sus dar greu greu :)

mersi de urari :)

Lasă un comentariu:

• andreiflp
    a răspuns

Salut,felicitari pentru masina e foarte frumoasa si sa ai noroc de ea,as vrea sa te intreb de cat e body si suspensionul,ce cauciucuri ai,si ce ai facut cu macaraua de la geam,aceleasi simptome le am si eu la geamul din dreapta ,urca incet pana la jumate iar dupa aceea se inclina spre fata si incepe sa se chinuie foarte tara sa-l urce.La multi ani si balaceala placuta.Salut

Lasă un comentariu:

• cucuci
    a răspuns

cam asa arata acum buburuza mea (ca tot n-am mai postat de ... secole):

Lasă un comentariu:

Procesare...
X

Sqreen | Runtime Application Protection