Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

o nou vitara in tg jiu


MARGICA

Postări Recomandate

Re: o nou vitara in tg jiu

 

frumoasa, sa o stapanesti sanatos si fara incidente majore, caci de alea mici nu scapa nimeni:grin:

0763651150 / suzukivitararo@yahoo.com

http://www.suzuki-vitara.ro / http://www.market4x4.ro

Kituri Suspensie Si BodyLift

Suzuki Vitara, Jimny, Daihatsu Feroza, Mitsubishi Pajero, L200, Opel Frontera

Scuturi Protectie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: o nou vitara in tg jiu

 

Salut. Bine ai venit! Nu arata rau deloc acaretul.

Ce urmeaza? Inscriere? Inaltare?

 

Buna,Englezoaica am inscriso am dotato cu kit analtare caoserie de 3 suspensie prima data de 3,5 fata spate 4,5 spate dar mi sa parut prea analta si am facut schimb cu fratele Milusi am tunato cu 2,8 fatasi 3,5 spate ,amortizoare Monroe si ancaltato cu B F 235/75 15

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: o nou vitara in tg jiu

 

Buna,Englezoaica am inscriso am dotato cu kit analtare caoserie de 3 suspensie prima data de 3,5 fata spate 4,5 spate dar mi sa parut prea analta si am facut schimb cu fratele Milusi am tunato cu 2,8 fatasi 3,5 spate ,amortizoare Monroe si ancaltato cu B F 235/75 15

 

Scuze, nu am marit pozele sa observ ca este inaltata. Terenul spune daca e deajuns de inalta sau nu. Dar probabil ai testat primul SL.

 

Buna,Englezoaica am inscriso am dotato cu kit analtare caoserie de 3 suspensie prima data de 3,5 fata spate 4,5 spate dar mi sa parut prea analta si am facut schimb cu fratele Milusi am tunato cu 2,8 fatasi 3,5 spate ,amortizoare Monroe si ancaltato cu B F 235/75 15

 

 

 

La multi ani!

Editat de Astral
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
  • 2 săptămâni mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare