Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

kit xenon

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: kit xenon

Postat în original de Jidanu Vezi post
    Am de 4 ani xenoane pe masina si nu mi-a umplut nimeni frigiderul......daca sunt reglate sa nu bata aiurea nu deranjeaza pe nimeni si........stai linistit, slabe sanse sa-l intalnesti(aproape zero).Pune intai pe masina si apoi sa vb
    ........vrei sa insinuiezi ca, adica eu, sint om plimbat "ca gaina in juru ' casei"!!! da ca sa dezmint ce ai spus, am sa merg special la Br. si "sa-l orbesc" cu xenoanele mele!!! Sarbatori fericite si multa , multa caldura sufleteasca!
    ...imi place munca,o ador, pot sta ore in sir sa privesc la ea.
    L.R. freelander-Td4/2006
    Suzuki Vitara 1.6 /'95

Comentariu

buuuuuuuuuuuun! eu le-am comandat, pe miine, le montez!...daca nu mai vin cu precizari, sa stiti ca am circulat noaptea!
      va doresc la toti forumistii un Craciun de poveste si multata, multa fericire!
      ...imi place munca,o ador, pot sta ore in sir sa privesc la ea.
      L.R. freelander-Td4/2006
      Suzuki Vitara 1.6 /'95

Comentariu

Postat în original de Valerică Vezi post
        buuuuuuuuuuuun! eu le-am comandat, pe miine, le montez!...daca nu mai vin cu precizari, sa stiti ca am circulat noaptea!
        va doresc la toti forumistii un Craciun de poveste si multata, multa fericire!
        eu chiar astazi am montat un kit din acesta after market bi-xenon si nu deranjeaza chiar de loc daca sunt reglate farurile cum trebe(probat cu alta masina din contrasens)
        suzuki vitara 1.6
        yo5PKM
        0763630114

Comentariu

Procesare...
        X

Sqreen | Runtime Application Protection