Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Potrivire lampa semnal suzuki vitara

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Potrivire lampa semnal suzuki vitara

Salutare.
    Mi-a spus un cunoscator ca lampa de semnalizare spate(cea cu galben, rosu, rosu, alb (dreptunghiulara)) de la suzuki vitara 1.6, carburator, 1991, benzina s-ar potrivi cu una de la un camion sau duba dar nu mai stie exact modelul.

Cunoasteti aceasta piesa sa se potriveasca de la alta masina?

Ideea e ca nu am gasit sa cumpar, am incercat la trei magazine inclusiv la piese camioane si la ceva dezmembrari (desi ideal ar fi una noua).
    In afara de aceasta am cautat si cele doua lampi , rotunde de la numarul din spate.

Ma poate sfatui cineva unde sa gasesc cele doua? Sau daca are cineva de vanzare.
    Multumesc frumos.

Re: Potrivire lampa semnal suzuki vitara

Am inteles ca ar merge cele de Dacia papuc modelul cu obloane.
    Scuze!
    Am postat de pe telefon la Samurai se potriveste!
    Ultima editare de dolmarfan; 03.dec.2015, 19:24.

Comentariu

Incearca lampile de stop de la Dacia break veche.
      Fișiere atașate

Comentariu

Postat în original de bogdanm Vezi post
        Salutare.
        Mi-a spus un cunoscator ca lampa de semnalizare spate(cea cu galben, rosu, rosu, alb (dreptunghiulara)) de la suzuki vitara 1.6, carburator, 1991, benzina s-ar potrivi cu una de la un camion sau duba dar nu mai stie exact modelul.

Cunoasteti aceasta piesa sa se potriveasca de la alta masina?

Ideea e ca nu am gasit sa cumpar, am incercat la trei magazine inclusiv la piese camioane si la ceva dezmembrari (desi ideal ar fi una noua).
        In afara de aceasta am cautat si cele doua lampi , rotunde de la numarul din spate.

Ma poate sfatui cineva unde sa gasesc cele doua? Sau daca are cineva de vanzare.
        Multumesc frumos.
        Tind sa cred ca nu ai cautat destul,in dezmembrari se gasesc semnale cate vrei
        Da un telefon si te ajut cu semnalele
        Cea mai buna varianta este cea originala si nu dacie si tot felul de avioane
        suzuki vitara 1.6
        yo5PKM
        0763630114

Comentariu

Procesare...
        X

Sqreen | Runtime Application Protection