Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

amortizoare off road vitara cabrio '91


cristian.cojocar

Postări Recomandate

Re: amortizoare off road vitara cabrio '91

 

Salut,

 

eu zic sa pui amortizoare mai lungi renuntand la distantiere. la furnizori nu ma prea pricep... poate sa verifici si amortizorul de directie. E

XJL... 4L
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: amortizoare off road vitara cabrio '91

 

Salut,

 

eu zic sa pui amortizoare mai lungi renuntand la distantiere. la furnizori nu ma prea pricep... poate sa verifici si amortizorul de directie. E

 

Amortizorul de directie la Vitara?! adica mainile :grin:

 

Producatori pt off-road prea multi nu sunt, Ironman, OME sau Dobinsons ... nu stiu ce sa iti recomand... momentan eu sunt pe suspensii normale...sigur gasesti pe aici pe forum colegi care vand instaleaza asa ceva.

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Re: amortizoare off road vitara cabrio '91

 

Am eu kit complet Ironman pe veverita. Iti dau sa dai o tura cu ea, ca vad ca esti din Bucuresti, sa vezi cum sta, si daca iti place, stii de unde sa iei... ;)

Ele sunt mai lungi oricum decat stoc, ca sa suporte inaltarea de la arcurile Ironman. Asa ca nu mai ai nevoie de prostiile alea de stuturi de prelungire.

Editat de huskyuk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: amortizoare off road vitara cabrio '91

 

Buna,

 

Imi poate recomanda cineva ce amortizoare off road sa pun la Vitara Cabrio din 91? Mentionez ca am inaltatoare pe amortizoarele actuale si ar trebui sa poata fi transferate pe cele noi.

 

Multumesc,

 

cc

 

Vb cu Sosos la mures,cred ca are telescoape mai lungi si renunti la acele inaltatoare.Eu mi-am luat tot de la el telescoape mai lungi,fara inaltatoare

Ever tried.Ever failed.Try again.Fail again.Fail better
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare