Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Posibilitati de modificare X-90

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Posibilitati de modificare X-90

In primul rand, un scurt intro despre mine. Anul trecut am achizitionat un Duster, deoarece imi placea ideea unui 4x4 capabil, sa ajung unde vreau si cand vreau. O data cu timpul, acel "unde vreau" e cam limitat.

Tocmai de aceea, sunt in cautarea unei masini de offroad dedicat. Nu va ganditi la offroad extrem, ci coclauri.
    O masina cu MT-uri, troliu si scutiri ar fi mai mult decat de ajuns pentru ceea ce vreau.

Bugetul ar fi de maxim 5000 EUR pentru o masina plus ceva echipari de inceput.

Imi place foarte mult X-90, e practic vitara in alta caroserie. Costul masinii este de 1900-2500 si de restul pot face modificari: kit inaltare, troliu, mt/simex, revizie, manopera.

Alternativa e Jimny. Am mers cu unul inaltat, foarte fain, dar unul bun e cam 4000-4500 (fara prea multa rugina) si cam sare de buget.

Precizez ca masina nu va fi folosita ca masina principala, sper sa faca 2-300km/luna, maxim :)

As vrea parerea legata de X-90: usurinta modificarilor, service-uri in Iasi (daca sunt), probleme aparute.

Multumesc :)

Re: Posibilitati de modificare X-90

Salutare . Nu e tocmai in Iasi dar cei de la Offroad Tunning din Cluj au un x-90 destul de frumos .
    nu bate ceva prea tare pe masina , e data muzica prea incet

Comentariu

Procesare...
    X

Sqreen | Runtime Application Protection