Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Unde gasim accesorii pt FJ Cruiser si cine le poate aduce ?

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Unde gasim accesorii pt FJ Cruiser si cine le poate aduce ?

Detin in continuar FJ cruiser si am gasit ceva interesant pe net
    M-am gandit ca poate sunt si alti posesori interesati sau care stiu site-uri bune asa ca ar fi ineresant un topic cu accesorii strict de FJ si persoane care stiu filiera de a fi aduse la pret decent

http://trdparts4u.toyotaofdallas.com...dproduct=-9195
    NEVER DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY!!!!

Re: Unde gasim accesorii pt FJ Cruiser si cine le poate aduce ?

Vad ca este produs de Ironman, de ce nu iei legatura cu Alec Preotu ?
    Land Rover Discovery 2.5 TDi 1994
    Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 1994

Comentariu

La mine nu se deschide link-ul respeciv.

Te intereseaza ceva acesorii in mod deosebit sau e o dicutie la modul general?
      Intreb asta pt ca sunt accesorii si la comerciantii din Romania nu e neaparat nevoie sa luam toate din state sau alte tari, sa platim transport , vama, TVA etc.

Comentariu

Concret as vrea acel produs si poate gasesc ceva la care nu m-a gandit pana acum pe vreun site.
        NEVER DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY!!!!

Comentariu

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	2014-11-07 14.54.02-1.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	357,7 KB 
ID:	970091
          e la mine pe masina,cumparat de la alec preotu - ironman,mai ieftin decat pe site daca iei in calcul transport si vama
          2003 Lexus LX470 2006 Patrol Y61 33"
          2010 Jaguar XKR

Comentariu

Postat în original de yota Vezi post
            [ATTACH=CONFIG]239469[/ATTACH]
            e la mine pe masina,cumparat de la alec preotu - ironman,mai ieftin decat pe site daca iei in calcul transport si vama

http://forum.club4x4.ro/showthread.p...ght=autocortul

ia verificati si aici de la 370 usd cort de plafon , + ca la cerere chinezul trece pe factura 40 euro si nu mai platesti vama , transportul costa putin doar ca stepti mult dupa colet (30 de zile) pe site apare ca se vand doar 10 bucati , dar specifica , ca poti comanda si SAMPLE (adica o bucata de mostra)...deci...e ca si cu ledbarurile ce se vand la noi cu 2500 ron si ele in china sunt 600 ron :D....jaf la drumul mare
            Fișiere atașate
            Ultima editare de timberland0910; 14.mar.2015, 01:47.
            Natural Disaster Response Operations

Comentariu

Postat în original de timberland0910 Vezi post
              http://forum.club4x4.ro/showthread.p...ght=autocortul

ia verificati si aici de la 370 usd cort de plafon , + ca la cerere chinezul trece pe factura 40 euro si nu mai platesti vama , transportul costa putin doar ca stepti mult dupa colet (30 de zile) pe site apare ca se vand doar 10 bucati , dar specifica , ca poti comanda si SAMPLE (adica o bucata de mostra)...deci...e ca si cu ledbarurile ce se vand la noi cu 2500 ron si ele in china sunt 600 ron :D....jaf la drumul mare
              Nici daca stau capra nu imi vine coletul din China in 30 zile.V-a dura intre 60-90 zile ca sa intri in posesia "marfii" din China.

Comentariu

Postat în original de Alin Vezi post
                Nici daca stau capra nu imi vine coletul din China in 30 zile.V-a dura intre 60-90 zile ca sa intri in posesia "marfii" din China.
                sa fie 90 de zile , dar la un cort faci economie de 1000 euro , la 2 ledbsruri inca de 600 euro...acuma fiecare se gandeste daca merita sau nu asteptarea...

ps chhiar acuma m-am uitat pe ebay si cam toti chinezoii trimit cu dhl si ajunge cam in 4 aprilie estimat ,si cost 35 usd ,deci se poate...pe vapor poate dura si 90 de zile cum ai zis tu
                Ultima editare de timberland0910; 14.mar.2015, 11:15.

Comentariu

Postat în original de Alin Vezi post
                  eu pt coletele din China mai mult de 40 de zile nu am asteptat.3 luni?dupa o luna poti cere banii inapoi,dupa 3 luni e mai complicat
                  Ever tried.Ever failed.Try again.Fail again.Fail better

Comentariu

Postat în original de CatalinU Vezi post
                    eu pt coletele din China mai mult de 40 de zile nu am asteptat.3 luni?dupa o luna poti cere banii inapoi,dupa 3 luni e mai complicat
                    in trei luni poate daca il aduce in spate , pe jos si cu pauzele de masa necesare

Comentariu

Procesare...
                    X

Sqreen | Runtime Application Protection