Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Recomandare service Suceava pentru Toyota 4runner 3.0 V6 1989

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Recomandare service Suceava pentru Toyota 4runner 3.0 V6 1989

Salutare tuturor. Tocmai am achizitionat o Toyota 4runner 3.0 V6 1989 + GPL si doresc sa-i fac o verificare temeinica pentru a vedea care sunt problemele ( transmisie, motor, electric, inclusiv reparatii partea de caroserie) - proprietarul anterior a decedat in urma cu 2 ani, iar sotia sa nu avea niciun fel de informatii despre ce probleme are masina si ce ar interventii ar mai trebui facute. Va rog sa-mi faceti o recomandare din Suceava sau imprejurimi despre un service sau persoane care ma pot ajuta. Mentionez ca este prima mea masina 4x4 si m-ar ajuta foarte mult si sfaturi privind exploatarea acestei masini. Mii de multumiri!

Salut, Bauniesc ca este 4runner-ul alb care necesita reconditionare pe partea de caroserie. O stiu pe domana care il vindea. Poti merge mai intai la o reprezentata Toyota unde iti pot face o verificare amuntita. Sunt si mecanici dedicati pentru Toyota, baietii de pe forum te vor ajuta. Masinile astea sunt farte fiabile dar trebuie ingrijie. O sa ai ceva banuti de bagat in ea dar o sa merite. Sa o stapanesti sanatos!

Comentariu

OK, multumesc ptr informatii.

Comentariu

Procesare...
      X