Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

maine o cumpar!!!

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: maine o cumpar!!!

Postat în original de nea fane Vezi post
    Cred ca mecanicul acela de 55-60 de la Gtc. s-a pensionat intre timp , e batran rau ( cred ca se pricepe mai mult la IMS-uri sau aro )
    Probabil.....! A fost singura persoana calificata de la 4X4 cu , care am vorbit la GTC (exceptand pe cel de la magazie cred..) Am tras concluzia dupa informatiile primite asa ca daca nu este adevarat cele spuse nu am de unde stii , eu le-am luat ca atare.
    RAV 4 Model Luxury 2018.

Comentariu

Contacteaza omul, poate o mai are la vanzare

Postat în original de Alin Radu
      Am un Land Cruiser 120 (5 usi sau LWB) din 2008 cu 56.000km (reali, verificabili la reprezentanta), suspensie Old Man Emu instalata acum 2 saptamani, bara fata ARB Sahara, toate scuturile Asfir, deci pregatita pentru exploatare. Transmisia este manuala, fiind de altfel singurul motiv al despartirii :). Daca te intereseaza da-mi un PM cu o adresa de mail pentru poze si detalii.
      http://forum.club4x4.ro/showthread.p...l=1#post771017

Comentariu

multumesc ovidiu,
        i am trimis pm.

Comentariu

Si am mai vazut pe autovit una astazi din 2008 cu, carte service.....arata din cale afara de bine...era printre ultimele postari pe site !
          Bafta !
          RAV 4 Model Luxury 2018.

Comentariu

tot nu reusesc sa ma dumiresc:
            impozitul nesimtit este de 21milioane sau de 28 milioane?

Comentariu

21 era anul trecut. Pentru anul asta am platit doar 10... Dar cine stie
              TLC KDJ120

Comentariu

in mod ciudat nu reusesc sa gasesc pe internet nici o informatie veridica referitor la calcularea impozitului auto in anul asta.

Comentariu

dute la primarie si roag-o pe tanti de acolo sa iti printeze valorile valabile pt anul asta. eu asa am facut anul trecut, anul asta inca nu am ajuns ...
                  Too much of a good thing can be wonderful.

Comentariu

La Patrol -ul meu de 3.0 este 2200Ron , pentru LC120 tot pe acolo, nu iti face griji . Impozitul dublat de guvernul BOC-CIOC a ramas acelasi si pentru 2012
                    RAV 4 Model Luxury 2018.

Comentariu

Postat în original de sacal Vezi post
                      in mod ciudat nu reusesc sa gasesc pe internet nici o informatie veridica referitor la calcularea impozitului auto in anul asta.
                      Uite aici
                      Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	impozit auto 2012.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	44,8 KB 
ID:	888831

sau poti intra pe siteul primariei de sector la rubrica impozite si taxe.O simpla cautare pe google dupa "impozite si taxe sectorul ..." te va directiona unde trebuie.Pentru sectorul 2 este AICI

Comentariu

impozitul poate diferi cu 40% in functie de localitati. primariile pot opta pt +/- 20 %. cel mai simplu este la fiecare primarie in parte de aflat.
                        isuzu trooper, lada niva,defender TD5, defender Td4, ZIL 131, LC 120

Comentariu

hmm, am de ales intre bucuresti si galati.

Comentariu

Procesare...
                          X