Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Praguri off-road otel pentru Jimnny

Adună
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Praguri off-road otel pentru Jimnny

Pentru ca este vorba de vanzarea unui accesoriu offroad specific pentru Suzuki Jimny, cu aprobarea admin (daca nu se permite rog sa stearga postarea si o voi transfera la accesorii generale offroad) voi face anuntul de vanzare chiar in cadrul anuintului de vanzare pentru masina. Daca nu se va vinde, va ramane ca accesoriu suplimentar celui care va cumpara masina:

Este vorba de pragurile de otel pentru Jimny cumparate de mine de la calmini4x4.de cu 295 euro + cca 50 euro transport. Linkul produsului este urmatorul:
    https://www.calmini4x4.de/navi.php?a=2672&lang=eng
    Pragurile din otel se monteaza foarte simplu in cele 4 puncte de fixare a caroseriei, cu suruburile existente. Protejeaza pragurile la loviturile pietrelor si ajuta si la urcarea in masina avand o placa orizontala fixata pe teava. Dau un aspect interesant masinii, sunt reusite ca design, comparativ cu alte tipuri de praguri metalice.
    Eu dupa ce le-am montat am iesit doar o data cu ele in natura, dar pentru ca nu fac offroad extrem le-am demontat iar acuma stau spalate in garaj.
    Una din praguri are o minora julitura a vopselei
    Le dau cu cca jumatate din cat m-au costat, adica 175 euro sau 800 lei.
    Se recomanda pentru cine face iesiri mai extremeClick pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Cuntu, Valea Oltenei - Tarcu 15 august 2016 037.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	1,59 MB 
ID:	1041150
    Punj si o poza cu pragurile montate pe masina mea
    Ultima editare de stanley; 14.mai.2018, 17:37.
    Incearca sa te bucuri de fiecare moment, este mai tarziu decat crezi!

Salut,
    le mai ai?
    Ma zgaiesc dupa Samuraie!

Comentariu

Procesare...
    X