Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Colegul nostru @ar99kid este in coma ! Haideti sa-l ajutam !


nisda

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Colegul nostru @ar99kid este in coma ! Haideti sa-l ajutam !

 

Am citit un articol acum cateva minute si anume:

 

http://adevarul.ro/locale/arad/sotul-prezentatoare-tv-fost-batut-bestialitatein-propria-firma-starea-grava-1_54f8a4d7448e03c0fd436e51/index.html

 

Nu cumva este membru pe acest forum ? Ma inseala memoria vizuala ? Daca da, rog un moderator sa stearga.

 

[ATTACH=CONFIG]238903[/ATTACH]

Editat de Astral

NADS Fitted

Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.

Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ma inseala pe mine memoria ?

 

Am citit un articol acum cateva minute si anume:

 

http://adevarul.ro/locale/arad/sotul-prezentatoare-tv-fost-batut-bestialitatein-propria-firma-starea-grava-1_54f8a4d7448e03c0fd436e51/index.html

 

Nu cumva este membru pe acest forum ? Ma inseala memoria vizuala ? Daca da, rog un moderator sa stearga.

 

Nu cred ca te insala memoria...am vazut si eu stirea de dimineata...mi se pare f cunoscut si cred ca poza am vazut-o aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Proiect WRANGLER YJ restaurare si modificare

 

Din pacate stirea este reala iar starea lui Valentin este critica.

Multa sanatate si insanatoasire grabnica.

Ce oameni nemernici traiesc printre noi in libertate si habar nu avem.

Sunt modest din fire,toti au gipane,eu am doar JEEP
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ma inseala pe mine memoria ?

 

Eu nu-l stiu pe om, dar imi era figura foarte cunoscuta. Pacat insa, sper ca animalele sa fie prinse si sa primeasca ce merita.

NADS Fitted

Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.

Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

The Climber - V6 4runner 1st gen. on 31x11.5x15 TSL SX, T-Max 9500

4x4MANIA is where we are !!!

“ It doesn't matter how slowly you go, as long as you don't stop. ” — Confucius.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ma inseala pe mine memoria ?

 

 

 

 

nu doresc raul nimanui , dar la astfel de specimene ar trebui taiata mana cu care la lovit pe bietul om din UMAR...cum dumnezeu sa nenorocesti un OM in halul asta?

 

la ce justitie avem in romania scapa in 3-4 ani din pacate

Natural Disaster Response Operations
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ma inseala pe mine memoria ?

 

Eu nu-l stiu pe om, dar imi era figura foarte cunoscuta. Pacat insa, sper ca animalele sa fie prinse si sa primeasca ce merita.

 

eu il stiu pe baiat de cand venea pe la cluj la showuri tuning cu o calibra foarte frumoasa facuta cu manutza lui :( ..chiar imi pare rau pentru el

Natural Disaster Response Operations
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Colegul nostru @ar99kid este in coma ! Haideti sa-l ajutam !

 

Mai bine sa lasam justitia, degeaba se duce ala la puscarie daca colegul nostru nu isi revine.

Doamne ajuta sa isi revina..

Multa sanatate.

Editat de Alexey86

Cu stima, Alexey.

Nissan Patrol Y61 SWB - Pif

http://www.lroc.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Colegul nostru @ar99kid este in coma ! Haideti sa-l ajutam !

 

am vazut si eu azi dimineata, cand am deschis pagina de mail era prima stire, am recunoscut poza si am ramas socat...

este un om de nota 10, nu-l cunosc personal, dar din ce scria pe aci (am urmarit topicul lui cu acel wrangler care l-a restaurat si care l-am vazut anu trecut, la cluj, cand Valentin a fost acolo) parea un om cu bun simt....

ii doresc insanatosire grabnica si sa avem speranta ca va trece cu bine peste momentu asta...

Editat de Astral
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Proiect WRANGLER YJ restaurare si modificare

 

chiar daca va iesi din coma, nu va mai fi nici pe departe acelasi om. nemernicul ala merita sa moara, dar probabil ca va scapa cu un pic de puscarie. desi nu-l cunosc si practic e un strain pentru mine, ma revolta in asa mod incat imi trece prin cap sa-i fac o vizita individului noaptea pe la 3-4 si sa-l bat pana moare efectiv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Colegul nostru @ar99kid este in coma ! Haideti sa-l ajutam !

 

Am vazut si eu stirea si m-a luat de la stomac,mi s-a facut pielea de gaina.Cuvintele sunt de prisos.Nu ne ramane decat sa speram ca va depasi aceasta cumpana a vietii... Trist,foarte trist...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Colegul nostru @ar99kid este in coma ! Haideti sa-l ajutam !

 

Sa-i dea Dumnezeu sanatate si sa-si revina. Retardatul care a facut asta ar merita plimbat cativa kilometri pe macadam dupa masina, la sufa. Si cand te gandesti ca noi ii vom plati mancarea cat va sta la puscarie...

"Majoritatea oamenilor se tem atat de mult sa piarda ceva

incat toata viata au grija sa nu aiba ce sa piarda."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Colegul nostru @ar99kid este in coma ! Haideti sa-l ajutam !

 

Eu l-am vazut prima oara aici pe forum. Un om pasionat, cu doua facultati care a muncit si a reusit sa faca ceva in viata. I-am admirat lucrarile si am citit cu placere tot ce a scris aici si pe facebook.

Si-a facut mila de un nenorocit i-a dat un loc de munca si nenorocitul l-a nenorocit pe el. Uite ce a motivat drogatul:

"La audieri tânărul şi-a recunoscut fapta, a motivat-o inclusiv în faţa jurnaliştilor pe holurile Palatului de Justiţie. Daniel Dorel Hodiş a declarat că a vrut să fure bani din cauza sărăciei afirmând că i-a fost jenă să îi ceară lui Valentin nişte bani împrumut. Valentin Costea îl mai împrumutase şi cu alte ocazii.''

Vedeti voi vorba aia cu ''Facerea de bine....."

 

Domnule Valentin Costea, nu ne cunoastem, dar un alt pasionat de tuning iti doreste sa poti citi acest topic peste ceva vreme cu cel mult un zambet amar pt ca iti aminteste de un moment de cumpana peste care ai trecut. Ma gandesc la tine, la familia ta si va doresc tot binele din lume.

Editat de Cornel4x4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Colegul nostru @ar99kid este in coma ! Haideti sa-l ajutam !

 

Doamne ajuta ... Acum am vazut si eu si sunt socat.

 

Vara trecuta tocamai terminase de restaurat un jeep wrangler yj si o rulota cu care a plecat in grecia in vacanta, un mare om si un artist pe masura.

 

Insanatosire grabnica si daca familia are nevoie de vreun ajutor eu va stau la dispozitie.

 

Laur@worldnet.ro / 0722-306000, 0751-306000

 

Laur Turcanu

Editat de Astral

Jeep Wrangler YJ - 1989 - 2.5" Lift

Jeep Wrangler TJ - Sahara Limited Edition 2001 - 4" Lift

Jeep Wrangler TJ - Rubicon Express - Custom Made 1997 - 6" Lift

 

 

http://www.ClubJeepRomania.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Colegul nostru @ar99kid este in coma ! Haideti sa-l ajutam !

 

nu il cunosc personal dar nu am auzit decat lucruri bune despre el (ca si caracter).

Sper sa treaca peste moment, este tanar si cred ca poate !

Oricum, intamplarea iti da fiori, ce oameni avem pe langa noi. Culmea este ca daca scapa cu viata ( si eu sper sa o faca cu bine), cel care a facut asta o sa scape de puscarie sau cel mult cu un an sau doi ispasiti. Si va fi iarasi liber, printre noi si familiile noastre!

Editat de soimu`
forumistul ce se pricepe la toate, in orice topic intervine si baga niste axiome iar cand nu are argumente trece la atacuri la persoana, amenintari, "chemari la interval", jigniri gratuite. Noa, asta e "cocalarul de forum" .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare