Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Caut urgent platforma pentru adus masina(Land Rover IIA scurt) din Anglia -Sussex in Romania

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Caut urgent platforma pentru adus masina(Land Rover IIA scurt) din Anglia -Sussex in Romania

Salutare,
    Am o masina cumparata in Anglia (Land Rover Serie IIA scurt) cu toate actele facute,am nevoie doar de un transportator care sa o incarce si s-o aduca in Romania ,daca se poate in Bucuresti si asta cat mai repede.
    Pot fi contactat la -0731472448.
    Cu respect
    Catalin
    In afaceri, nu primesti ceea ce meriti, ci ceea ce negociezi.

Re: Caut urgent platforma pentru adus masina(Land Rover IIA scurt) din Anglia -Sussex in Romania

http://forum.club4x4.ro/archive/index.php/t-52303.html aici gasesti toate detaliile despre flacaii din suceava.am inteles ca ar fi de isprava !

ar mai fi domn stefan din suceava 074451000.momentan este la london vreo luna dar incearca sa vb cu dinsul poate te ajuta in vreun fel
    Ultima editare de Astral; 12.mai.2011, 21:02.

Comentariu

Re: Caut urgent platforma pentru adus masina(Land Rover IIA scurt) din Anglia -Sussex in Romania

Salut ! cum ai transportat masina in Romania ? Am si eu de adus de la Londra si vreau sa aflu variante, multumesc !
      Jeep Wrangler TJ 4.0

Comentariu

Mai gasiti unu si va combinati la un tir ...iesiti mai ieftin!
        consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Comentariu

VITALIES, de pe forum are platforma , incercati sa vorbiti cu el, este din Bucuresti, bafta

Comentariu

sau FLASH MIRCEA , stiu ca mai merge dupa masini, cunoaste Anglia ca Berceniul, bafta

Comentariu

Multumesc ! Trebuie sa rezolv saptamana asta....
              Jeep Wrangler TJ 4.0

Comentariu

Procesare...
              X