Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Numere Galbene din Germania ?! aduce cineva in Arad sau Bucuresti ? 14- 01 -2012 Sambata !

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Numere Galbene din Germania ?! aduce cineva in Arad sau Bucuresti ? 14- 01 -2012 Sambata !

Trebuiesc cumparate vineri din Germania ca sa am timp sa ajung inapoi .

Daca este cineva acolo sau merge etc. sa spuna cat este comisionul pe PM sau tel 0722 243 051 Marian
    ...magaru' moare de drum lung si prostu' de grija altuia.

Re: Numere Galbene din Germania ?! aduce cineva in Arad sau Bucuresti ? 14- 01 -2012 Sambata !

Poate te ajuta cineva care este stabilit in Germania si ti le trimite prin Atlassib
    Pt.numere galbene nu este nevoie de masina

Comentariu

Re: Numere Galbene din Germania ?! aduce cineva in Arad sau Bucuresti ? 14- 01 -2012 Sambata !

Da , nu neaparat stabilit in Germania oricine merge acolo stie de unde ce si cum sa le ia , intradevar nu trebuie masina ca d aia am cerut :)

Merci

Comentariu

Salut,eu plec duminica pe 15 si vin in jur de 19,nu costa nimic sa-ti aduc numerele.0721884687 Sorin.

Comentariu

Postat în original de spike Vezi post
          Salut,eu plec duminica pe 15 si vin in jur de 19,nu costa nimic sa-ti aduc numerele.0721884687 Sorin.
          Am notat , vorbim la telefon sambata ,

Multumesc anticipat
          Marian

Comentariu

Procesare...
          X