Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

caut transport o persoana Londra -romania-bucuresti

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• caut transport o persoana Londra -romania-bucuresti

Am un drum de facut la Londra si nu am avion inapoi decat la niste preturi exorbitatnte.
    Caut loc pentru o persoana .bagaj doar o geanta de umar.Dupa data de 18 decembrie.
    telefon de contact 0040754962823.
    multumesc !
    Land Rover Discovery I
    Mercury Sable
    LR serie III

Re: caut transport o persoana Londra -romania-bucuresti

Salutare colegule!

Intră pe http://www.romani-online.co.uk/forum în secțiunea "Mica Publicitate“ și acolo vei găsi cu certitudine. Sunt niște băieți/firme care fac curse speciale/regulate cu autoutiliare pentru transport pasageri România-Anglia și retur. Se anunță acolo pe forum datele de plecare.

Dacă vrei autocar, caută firma Latino-Expres din România (www.latinoexpres.ro). Prețul e în jur de 100-120 eur până sau de la București la Londra, indiferent ce alegi. Cu autocarul faci 40-46 h (cu tot pauzele de rigoare incluse).

Toate cele bune!
    Ultima editare de mita31; 04.dec.2014, 04:01.
    All-Wheel Drive - it`s all we'll drive! lllllll

Comentariu

Decat 48 de ore in autocar mai zbori la Budapesta/Iasi/Cluj/etc si vii de acolo cu autocarul sau trenul.

Eu unu as tampi 48h in autocar.

Drumuri bune!

Comentariu

Am dat de latino expres.....cat despre bilete aeriene budapesta sau alte destinatiiiii exclus, preturiile de avion sunt atat de imense ating si 700 de euro drum londra ...asa ca dau 100 si 2 zile ......
        Land Rover Discovery I
        Mercury Sable
        LR serie III

Comentariu

Procesare...
        X