Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

caut loc de munca

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• caut loc de munca

Buna ziua tuturor colegilor! Ma numesc Bogdan Popa am 47 de ani si din diverse motive obiective .s-a ivit necesitatea urgenta de a schimba locul de munca.Sunt de profesie inginer constructor ,am experienta de santier si de birou.Am lucrat inclusiv in proiectarea de structuri de diverse categorii de importanta.
    In speranta unei colaborari solide pe viitor ,va atasez CV-ul meu si pentru eventuale detalii ne putem auzi la telefon.Nr meu de telefon este 0744.374.122.
    Va multumesc anticipat si va doresc toate bune!!!
    Bogdan Popa
    Fișiere atașate
    0744.374.122.

Re: caut loc de munca

Postat în original de bobbyzyp Vezi post
    Buna ziua tuturor colegilor! Ma numesc Bogdan Popa am 47 de ani si din diverse motive obiective .s-a ivit necesitatea urgenta de a schimba locul de munca.Sunt de profesie inginer constructor ,am experienta de santier si de birou.Am lucrat inclusiv in proiectarea de structuri de diverse categorii de importanta.
    In speranta unei colaborari solide pe viitor ,va atasez CV-ul meu si pentru eventuale detalii ne putem auzi la telefon.Nr meu de telefon este 0744.374.122.
    Va multumesc anticipat si va doresc toate bune!!!
    Bogdan Popa
    S-a mai adaugat ceva la CV:atestat diriginte de santier constructii civile si industriale categoria de importanta C domeniul 2.2 (in curind vine si stampila!)
    ...cu respect....
    bogdan popa
    Fișiere atașate
    0744.374.122.

Comentariu

Re: caut loc de munca

Gresit Topicul :))
      Dacă de întelepţi o povaţă este apreciată, de proşti e ca o jignire considerată.
      Dream It, Do It, Live It....

Comentariu

Procesare...
      X