Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Campul Cetatii


lszabi

Postări Recomandate

Re: Campul Cetatii

 

poate au scris cu diacritice si pagina de prezentare le poceste. Sau, poate, mai ales ca in zona multi maghiar nu stapanesc chiar perfect limba romana, greselile au aparut pur si simplu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Campul Cetatii

 

N-am nici o legatura cu ei,mi s-a parut doar interesant. Patronul e din Ungaria parca, probabil si site-ul original e facut in limba maghiara si cum stim, programele de traducere de texte nu sunt cele mai perfecte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Campul Cetatii

 

Patronul este vorbitor de limba maghiara, iar sotia lui este mongola, pe bune. Ii cunosc.

In plus, in zona sunt foarte multi vorbitori de maghiara. Deci cu romana e mai greu.

ARO 244, an 1997, motor L25

ARO 244, an 2001, motor Toyota 2L-T, zis si "Torpilorul" - furat din Bucuresti, Sector 6, pe 29 Ianuarie 2011

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Campul Cetatii

 

...si eu sunt cetatean Roman de etnie maghiara,si cred ca nu este de bun augur ca in afaceri sa faci greseli de exprimare.NU cred ca are un bun start,daca cel care acceseaza siteul se prapadeste de ras cand citeste.....:wink:

NISSAN PATROL 4.2-BIG WHITE

SUZUKI SAMURAI-REAL BLUE

HYUNDAY SANTA FEE-BUSINESS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Campul Cetatii

 

N-am vrut sa izbucnesc un conflict lingvistic. Ca sa nu simte nimeni deranjat,rog un moderator sa stearga postul. Poate ca voi posta iarasi cand ortografia site-ului va fi corectat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Campul Cetatii

 

N-am vrut sa izbucnesc un conflict lingvistic. Ca sa nu simte nimeni deranjat,rog un moderator sa stearga postul. Poate ca voi posta iarasi cand ortografia site-ului va fi corectat.

 

 

HEI....nu ai iscat nimic!Siteul este frumos,structurat,proiectul este unul foarte interesant....doar ca am crezut ca stii proprietarul sa-i fii spus de cum e interfata in romaneste...In rest "beke":2dr

 

Nu trebuie sters nimic:wink:

NISSAN PATROL 4.2-BIG WHITE

SUZUKI SAMURAI-REAL BLUE

HYUNDAY SANTA FEE-BUSINESS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare